• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Modern Warfare 3 Multiplayer Oynama (TeknoGods ile) [RESİMLİ ANLATIM]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Exodus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
şuan V 1.4.382 ile online oynuyorum fakat bunun versiyonunu yükseltsem online oynama konusunda bir sıkıntı çıkarmı ve bu versiyonda çalışan aimbot yine çalışırmı acaba ??

Online oyun konusunda sorun olmaz. Fakat hack kullanmayın zaten kullanamazsınız.

Online oynarken bazı oyuncularda silahın dürbün ve işaret kısmında farklılıklar görüyorum bendede herşey açık olmasına rağmen;versiyon yüzündenmi acaba??

Son düzenleme:
Error during initialization:
Couldn't load fileSysCheck.cfg. Make sure Call of Duty®: Modern Warfare® 3 is run from the correct folder.

Tamamen senin söylediğin şekilde kurdum fakat bu hatayı alıyorum birçok forumda araştırdım ama çözüm bulamadım artık delirmek üzereyim, Yardım ederseniz çok sevinirim.

Version ile alakası yoktur kesinlikle. Sadece silahınıza "Red Dot Sight" "Holograpich Sight" vb. eklediğinizde olur. Create class'ta silahı seçiniz profency ekleyip bu zoomlardan birini seçin sonra size şeklini soradal U-Dot Delta felan oradan ekleyebilirsiniz.

Version ile alakası yoktur kesinlikle. Sadece silahınıza "Red Dot Sight" "Holograpich Sight" vb. eklediğinizde olur. Create class'ta silahı seçiniz profency ekleyip bu zoomlardan birini seçin sonra size şeklini soradal U-Dot Delta felan oradan ekleyebilirsiniz.
Orda olsa yazmam:) Diyorumki takılan zoom aparatı ve zoom simgesi bende olanlardan farklı bulursam foto çeker atarım.

OYUNU ilk kurduğumda teknogodstan oynuyordum fakat sonradan serverler görünmemeye başladı sonrada açılmamaya başladı şimdi açınca bilgisayar sorunla karşılaştı işiniz yarım kaldıysa ö.d. diyip açılmıyor ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim...

Mehmet abi DLC'ler ??? onları indircekmiyiz ne yapcaz onları

Oyun güzel fakat bazen hack çıkabiliyor. Modern Warfare 2 cracklenmiş serverde orjinal versiondan daha az hacker var fakat mw3 için geçerli değil bu. Fakat hack barındırmayan kaliteli serverlarda rahatlıkla eğlenebilirsin. :)

OYUNU ilk kurduğumda teknogodstan oynuyordum fakat sonradan serverler görünmemeye başladı sonrada açılmamaya başladı şimdi açınca bilgisayar sorunla karşılaştı işiniz yarım kaldıysa ö.d. diyip açılmıyor ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim...

Çalışmayı durdurdu mu diyor ve de hatayı ne zaman veriyor çalıştırınca mı ?

Mehmet abi DLC'ler ??? onları indircekmiyiz ne yapcaz onları

Yok dlc gereksiz. Bu arada yaş kaçki abi diyosun anlamadım. :D

İndiriyoruz bakalım reyiz duruma göre bakıcam oyun süpermiş mw1 var beğendim 3 iniyor :D

Merhaba arkadaşlar benim sorunum herhangi bir sever a girdiğimde bu hatayı alıyorum MENÜ_CONTENT_NOT_AVAILABLE bana yardımcı olabilirmisiniz ?

Bende gelicektimde torrent indirirken mavi ekran veriyor benim pc 5 gb inene kadar mavi ekranla ohoo :D

Geri