• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Monsterbilisimden Ultra Gelişmiş Panel | Çarkıfelek | Sepet Sistemi | Ve daha fazlası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Promaker
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Promaker

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ocak 2010
Puanı
239

RP4oMG.png

Merhaba Değerli VSRO ailesi!
Monster Bilisim 6 yılı aşan vsro içerik üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyuyor.

Kurulduğu günden itibaren vsro konusunda çalışma yapan uzman kadroya sahip olan ekibimiz;
Aklınıza gelebilecek tüm sorunlara çözüm ortağı oldugumuz gibi panel işinede el atmak istedik

Son zamanlar da artan yüksek talepler neticesinde Expl0st paneli sizlere sunmanın gururunu yaşamaktayız.
Panelimizde duydugunuz, gördüğünüz sistemlerin hepsi ve daha fazlası mevcut. Talepleriniz doğrultusunda
Aklınıza gelebilecek hersey mümkün, Kesinlikle panel bu alın gibi bir durum söz konusu değil bizlere
istediğiniz özellikleri ekletebilirsiniz. Uzman ekibimiz elinden geldiğince sizlere her konuda 7/24
destek vermeye hazır olacaktır.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Monster Bilişim,
gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

gWDZZQ.png

HGqyy6.png

VMGaVB.png

SQL Veritabanına uzaktan bağlantı prensibiyle çalışan panelimiz sayesinde son hızı yakalamış bulunmaktayız.

Ayrıca geliştirmiş oldugumuz yazılımsal firewall sistemi ile anlık trafik takibini sorunsuz yapıp anında müdahale etmekteyiz.
Panel sunucumuz oyun sunucusundan bagımsız oldugu için oyun içi hiçbir şekilde etki yaratmayacaktır.
Özenle yazılmış olan prosedürler sayesinde oyun ve panel senkronize ve hızlı şekilde çalışmaktadır.
Ajax-PHP ve Jquery altyapısı kodlanmış olan altyapımız ile SQL İnjection ,XSS, DDOS-BOTNET,ve CSRF tarihe kazınmıştır.
C++ ile kodlanmış olan özel loggerimiz ile oyundaki tüm logları hızlı ve güvenli bir şekilde tutmaktayız.

img-secure.png

MvbLp6.png

gcbnWz.png

RPNRvo.png

Carkıfelek sistemi sayesinde artık oyunlarınız daha eğlenceli olacak !

9Mzu6C.gif

1g3MND.png

hs0Fdc.gif

pWk7p0.png

1g3oON.gif

okar1o.png

vplDW4.gif

LnXE4j.png

4M38Q0.gif

RP4kN1.png

Şuanlık tek temamız mevcut, diğer tasarımlarımız kodlanmaya devam ediyor.
AYLIK LISANS UCRETI = 100 ₺ + 25 ₺ PANEL SUNUCUSU

YILLIK LISANS UCRETI = 500 ₺ + 150 ₺ PANEL SUNUCUSU

5Q373L.png

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda oyununuzun ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda
taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, kurulum sonrası sorularınızı yanıtlıyor,
gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Son düzenleme:
Gerçekten çok kaliteli bir firma istediğim oyun a dan z ye kadar herşeyini tam yaptı gecenin saat 3 ünde yardımcı oldu kaliteli bir firma teşekkürler

- - - Güncellendi - - -

Panel çok özellik var suanda kullanıyorum çok memnunum

Sektörde bu işi profesyonel yapan nadir ekiplerdensiniz. Ayrıca Tuna projenizi kutlarım çok kaliteli bir girişim..

Panel gayet özellikli ve güvenlikli, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz :)
Bize bu süreçte olan Desteğinizden ve güzel yorumunuzdan ötürü f8 ailesine teşekkür ederiz :)

- - - Güncellendi - - -

Sektörde bu işi profesyonel yapan nadir ekiplerdensiniz. Ayrıca Tuna projenizi kutlarım çok kaliteli bir girişim..
Gururlandırdın beni yine yeniden :)
Teşekkür ederim kardeşim :)

Gayet başarılı bir çalışma, sunucu hizmeti alıp memnun kaldığımı söyleyebilirim. Eminim bu işi'de hakkını vererek yapacaksınız. Başarılar dilerim.

Database deki başarını panelde de sürdürürsün inşallah :) güzel gözüküyor panel

Ben biliyordum zaten birgün kendini bu kadar geliştirceğini. :) Çok değer verdiğim bi kardesimsin Allah yolunu acık etsin başarılarının devamını bekliyorum yakında yeni projelerime ortak olacaksın hazırlan!

Şahsen tanıdığım ve çok sevdiğim bir insan. Projeden uzun süredir haberim var ve destekliyorum. Başarılar dilerim :)

Kullanım kolaylığı olsun admin paneli ve sistemleri olsun gayet şık ve kapsamlı daha önce bir çok müşterimize beta halinde kullandık olumlu dönüşler aldık.

Başarılarının devamını dilerim kardeşim daha fazla projede görmek istiyoruz seni :)

Muazzam bir panel olmuş, hiç bir yerde olmayan sepet sistemini sonunda akıl eden biri çıkmış.
Panel sektöründe de senin gibi kaliteli bir insanı görmek beni cok mutlu etti başarılarının devamını dilerim.

Tanıtımınızı ve demonuzu baştan sona inceledim. Eşsiz bir proje olmuş. Şuanlık tek sorun tek tema ile kısıtlı olması sanırım.
Özellik olarak yok yok, özellikle beni çezbeden de sepet sistemi oldu. Çünkü diğer panellerdeki market sistemi çok amator tek tek sürekli alıp zaman kaybı yaşıyorduk.
Oyunumda tercihim siz olacaksınız.
Başarılarınızın devamını diliyorum.

Geri