• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Monsterbilisimden Ultra Gelişmiş Panel | Çarkıfelek | Sepet Sistemi | Ve daha fazlası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Promaker
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tanıtım ve demonuza göz attım ve gördüğüm kadarıyla gelmiş geçmiş en donanımlı en güzel panel olmuş diyebilirim. Zaten Tunayı uzun zamandır tanıyorum. Yaptığı işlerdeki kaliteyi bildiğim için paneli alırken hiçbir şüpheniz olmasın.

Başarılarının devamını dilerim :)

Arkadaşlar panel sistemimizin içerisine basit forum sistemi yazsak nasıl olurdu talep olursa panel sistemi içerisine forum yazıcam.

Münkünse ne smf ne vbulletin xeanforo mybb olmasın panele özel forum olsun tadından yenmez.. Bu arada farklı temalar çıkarcakmısınız ?
Tabikide panele özel olarak sıfırdan kodlanacak forum sistemi başka altyapılar entegre edilmeyecek şuanda özel rev(6) sistemi ve kullanıcı paneli yazıyoruz hemen ardından 3 tane daha tema çıkartacağız.

Her alanda başarılısınız, Oyunumuzdada Kodladığınız Siteyi Kullanıcağız.

Başarılar Dilerim...

Başarılar kendinize özgü olursanız daha iyi işler çıkarırsınız

Son düzenleme:
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Kendimize özgüyüz zaten sadece tema yapımcımız aynı kişiler o yüzden temalarımız benziyor. Ama kod alt yapımız benzersiz. :)

Admin panel olsun çarkı felek olsun aşırı benzerlik var ondan söylüyorum yoksa ekstradan bi özellik eklenmemiş bukadar kişi yazmışta bence post kasmak için :)

Admin panel olsun çarkı felek olsun aşırı benzerlik var ondan söylüyorum yoksa ekstradan bi özellik eklenmemiş bukadar kişi yazmışta bence post kasmak için :)

Çarkıfelek konusunda ömer ile görüştük sıkıntı olmayacağını söyledi. Diğer özellikler zaten gelişmiş panellerde olması gereken özellikler ve panelimizde extra özelliklerde mevcut dahada Extra özelliklerimizde zaten şuanda kodlanıyor. Değerli maxigame kullanıcılarına ve moderatörlerine post kasmak için yorum yapmış diyorsunuz. @Deepblue Ümit beyin gereğini yapmasını rica ediyorum.

İyi forumlar.

Son düzenleme:
Bu panelin ilk halinden buralara kadar geldiğini görmek beni duygulandırdı, baştan aşağı üzerinde emek olan bir panel.
OLYMPOS da Hiçbir Problem Yaşamadan Kullandık.
Piyasanın buna ihtiyacı vardı, baştan aşağıya kusursuz bir işçilik.
Tuna ve Metenin üstüne daha bir çok ekleme yapacağına eminim. Sınırları olmayan birini söyle deseler sanırım ilk aklıma gelen TUNA olurdu.
Canım kardeşim - dostum - arkadaşım bu yolda sana başarılar dilerim.
Her konuda destek sağlayacağımı unutma.

Bu panelin ilk halinden buralara kadar geldiğini görmek beni duygulandırdı, baştan aşağı üzerinde emek olan bir panel.
OLYMPOS da Hiçbir Problem Yaşamadan Kullandık.
Piyasanın buna ihtiyacı vardı, baştan aşağıya kusursuz bir işçilik.
Tuna ve Metenin üstüne daha bir çok ekleme yapacağına eminim. Sınırları olmayan birini söyle deseler sanırım ilk aklıma gelen TUNA olurdu.
Canım kardeşim - dostum - arkadaşım bu yolda sana başarılar dilerim.
Her konuda destek sağlayacağımı unutma.
Övgü dolu mesajların için sana cok teşekkür ederim kardesim. :)

Bir tanıtım ancak bu kadar yaratıcı ve güzel olabilir baştan aşağı kalite kokuyor başarılarının devamını dilerim kardeşim

Başarınızın devamını dilerim projeniz çok iyi inşallah dileğiniz gibi olur Allah yolunuzu açık etsin :)

tebrik ederim kardeşim kendını geliştirmeye sistemi geliştirmeye devam ediyorsun başarılarının devamını dilerim her daim

Panel süper otesi olmuş. Tanıtımınızda efsane ötesi olmuş tanıtım afişleri de yapıyor musunuz ?

Geri