• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MOTP(Mobile One Time Password) Sistemi

Eyw birader güzel bi paylaşım olmuş. Ama sbot neyapcak bu konu hakkında :D

server birleşiminden sonra millet isyan edecek dolu gold bot kaynıyo ortalık diye adam bi mesajla girişi açtımı bota elveda :D o güne kadar kasan kastı :D

tüm mobil cihazlar için geliştirlmediği sürece bu sistem zorunlu olmaz...o yüzden bekleyin:)

- MOTP servisini kullanmayacak oyuncular işaretlemeyin ve kolayca giriş yapın.

Bilgisayardan giriyorum. Kayıt olmaya gerek kalmadı. Bunun PC için de versiyonunu getirseler daha iyi olurdu ;)

Bana birisi yardımcı olsun

arkadaşlar ben okudum sitedeki bu Motp sistemini yapmaya çalışıyorum olmuyor birisi telefon kod verıyor dıyor boyle bır s/n yok dıyor bırısı aşamalı olarak anlatsın güzelce ayrıntılı ve birde 1 telefonu 5 6 chara entegre edebılıyormuyuz ama ılk ısım su programı charıma uygulamaktır yardımcı olun..Lütfen
şimdiden teşekkürler...

bende Samsung N7000 Galaxy Note HD 32 GB var bu programı yukluyorum telefon resetlıyor kendını acmadan daha sıkıntı ne olabılır acaba

Daha fazla güvenlik için el ele , joymax.

MOTP (Mobile One Time Password) sistemi kullanıyorum ama yanlışlıkla MOTP uygulaması silindi. hesabıma giremiyorum bu konuda ne yapmalıyım bana bilgi verebilir misiniz?

Aynısı az önce benimde başıma geldi kardeşim telefonuma rom atayım dedim tabikide bütün programlar silinde motp dahil char eski motp sn sine kayıtlı olduğu için şimdi yeni indirdiğim motp programında codeları kabul etmiyor bi şekilde iptal etmemiz lazımmm

Aynısı az önce benimde başıma geldi kardeşim telefonuma rom atayım dedim tabikide bütün programlar silinde motp dahil char eski motp sn sine kayıtlı olduğu için şimdi yeni indirdiğim motp programında codeları kabul etmiyor bi şekilde iptal etmemiz lazımmm

Sorununu Çözebildin mi?

----------

Ben Joymax mesaj Attım Charla İlgili Birkaç Bilgi İstediler.. O bilgileri Joymax'a gönderdim 1 Hafta oldu daha cevap gelmedi :D

uzun sürüyor MOTP iptal isteği yukarıda vermiş konu linkinde yazdığım post mesajının içinde olduğu gibi bilgiler dahilinde ilerliyor. ben denedim 1 lvl karakterde 70 b ye yakın para vardı hiç biri eksilmeden geri aldım. ticketi dikkatli detaylı bir şekilde hazırlayıp gönderin.

benim yazma sebebim zaten bu event şimdilik "Opisyonel(İsteğe Bağlı)" aradan biraz zaman geçer falan bide derler zorunlu, çar soydurmaymış veya çaldırmaymış hikaye bunlar bi şifre değiştirdim aylar önce hala bi sorun sıkıntı yok
şifre koyarken biraz düşünse oyuncular sıkıntı olmaz . iSro çok bozdu zaten.. satıcam charları müşteri bulunmuyor..
ayne hocam sıkıldık bizde 3 arkadas oynuyourz charları satıp baska bi oyuna geçicez sanırım sroya çok bnziyor

Arkadaşlar Ben MOTP yaptım fakat kodları kabul etmiyor bunu nasıl düzeltebilirim charda 100b vardı ve bu yüzden bunu yapmam gerekiyor .. ..

Geri