• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mysql Bağlantısı Vb.Net (Anlatım)

Bu sadece bağlantı.eger server , kullanıcı adı , ve şifreyi dogru girersen bağlantı basarılı diyor yoksa başarısız :)

+ İşiniz bitince References'dan Mysql.Data için Copy Local'i True yapmazsanız başka bilgisayarda çalışmaz yaptığınız programlar.

bide ben datebase explorerden data connection dan add conncetion dedigimde hata veriyor... "Olay Günlügü Dosyası Dolu " diyor ne yapmalıyım ?

Bilgisayarcıya girdim işe full sql den iş yapıyorlar adamlar bende dolanacam öğrencem :D

denetim masası - performans ve bakım - yönetimsel araçlar - olay görüntüleyicisi - uygulamaya sağ tıkla tüm olayları temizle de

Geri