• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nasıl bir server tutar?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan onurgs59
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Server Kaç Cap Olmalıdır?

• Kullanılan toplam oy
    64
80cap ch olacaksa coin moin olmayacak sun moon moblardan drop olacak ip limit en fazla 3 olacak proxy kullananlar tespit edilip banlancak 1 chara 1 sun en az 3 4 gunde dusecek normal item drobu az olacak ki normal itemin onemi olsun millet onlara arti blue bassin. Kervan rate yuksek olacak ki millet full bot olmasin kervan ceksin premium statlari en fazla %5 olacak devil olmayacak adv olmayacak eger bunlar yapilirsa eminin tutacaktir eskiden playsro apollo serveri vardi 2k online gordugu zamanlari hatirlarim.

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Edit:Alternatif olarak FGW eklenerek moon veya sun alınabilir ödül olarak (Oldschool orjinalliğini biraz bozar ama canlılık katmak için yapılmalı)

Son düzenleme:
80cap ch olacaksa coin moin olmayacak sun moon moblardan drop olacak ip limit en fazla 3 olacak proxy kullananlar tespit edilip banlancak 1 cahara 1 sun en az 3 4 gunde dusecek normal item drobu az olacak ki normal itemin onemi olsun millet onlara arti blue bassin. Kervan rate yuksek olacak ki millet full bot olmasin kervan ceksin premium statlari en fazla %5 olacak devil olmayacak adv olmayacak eger bunlar yapilirsa eminin tutacaktir eskiden playsro apollo serveri vardi 2k online gordugu zamanlari hatirlarim.

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Arkadaşın söylediği her şeye katılıyorum. Şu zamanlarda ''EMEK'' kelimesinin anlamını unuttuk. Çünkü emek server artık yok oldu.

100 cap ch olsun . Çünkü silkroad 110 geldikten sonra kötü oldu ama yinede oynuyorduk :D Birde aLoNeAnqeL39'un dediklerine katılıyorum . Gerçekten emek verebileceğimiz bir oyun olması lazım . Böyle adv, devil filan olmasın . Birde kervanın iyi para vermesi lazım gerçekten kervan çekmeyi unuttuk . Eskiden 5 yıldız çekerdik kaç tane adam olurdu peşimizde ne zevkli olurdu kapışırdık onlarla . Malları çalarlardı filan :D Server'da bi canavardan 50 k düşerse herkes bota bırakıyo tabi , kervan önemsiz kalıyor . Aslında oyunun amacı bu . Bu arada Alliance'ın dediklerinide dikkate almalısın .

Son düzenleme:
[MENTION=99668]Alliance[/MENTION] Tam kafamdaki server düşüncesini yazmışsın :) Fakat bunun tutup tutmayacağı konusunda şüpheliydim.Her zaman böyle bir şey istemiştim fakat özellikle arkadaşın dediği gibi "Emek" kelimesi çoğu player için negatif bir düşünce oldu şu zamanlarda.Ne kadar kişi böyle bir serverda oynamak ister kararsızım.Çünkü artık herkes kolaya alıştı beleşe alıştı.Ancak aklımdaki fikir tam olarak bu şekile yakındı.Yine fikrim pek değişmiş değil ancak biraz daha bekleyip öyle tam kararı vermeyi düşünüyorum.Yazdıkların için teşekkürler.
Büyük ihtimalle 80 CH veya 90 CH olur server.

Onur skype ver de konuşalım bu olayı detaylı zamanında senin Asistanlığını yapmıştım ben her türlü yardimci olurum sana.

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Tapatalk Kullanarak Gönderildi.

Şöyle anlatayım, oyuncular orijinal oyunun fazla bozulmasını istemiyor. Örnek veriyorum bi 80 cap chn server açtın bu serverde coinle felan sun alma sistemi olmayacak. Mesela bi mob sınırı koyacaksın. 5.000 mobda bir moon düşecek 10.000 mobda sun düşecek gibisinden. Emek serveri olacak kısacası. Adam oyuna başladıktan 1 hafta sonra sun seti düzemeyecek. Sun item satışı ve free silk olmayacak. Moblardan stone değil tablet düşecek, item kırdırıp elementlerden stone yapıcak. Bu verdiğim örnek sadece 80 cap server için geçerli.. Serverden servere özellikler değişir, kısacası biraz emek serveri olacak. Bildiğim bi 80 cap serveri vardı 2.5 yıldır açık ve az önce anlattığım özelliklerde aşağı yukarı. Ve oyuncusu 800+ sürekli. Moon düşürmek için göbeğim çatlamıştı bi ara oynarken. Uzun lafın kısası 80 cap açıcaksan emek serveri olacak her önüne gelen çoluk çocuk sun set yapamayacak. Bir serverin tutması için gerekli olan 2. etmen ise ve en önemli etmenler arasında Reklam var. Örnek veriyorum maxigameye ana sayfada bir yere reklam verebilirsin. Facebook sayfasında, twitter kısacası bütün sosyal medyada sayfayı açman gerkiyor. Ve bunları yapman için büyük bir sabır gerekli. İlk başta oyuncu az olabilir moralin bozulabilir çok doğal, fakat ilerleyen zamanlarda serverin özellikleri tatmin edecek bir şekildeyse o zaman oyuncunun artışını gördükten sonra iyiki bu işe kalkışmışım diyeceksin. Uzun lafın kısası sabrın varsa sorun yok demektir. :)
Bu arada şimdiden hayırlı olsun kardeşim serverin, umarım istediğin bir şekilde dolay ve emeğinin karşılığını alabilirsin.

Düşüncen çok güzel itinayla okudum. Fakat free silk olmayacak demişsin bence yalnış bir düşünce artık millet reverse olmayan swde oynamak dahi istemiyor :)

Son düzenleme:
Düşüncen çok güzel itinayla okudum. Fakat free silk olmayacak demişsin bence yalnış bir düşünce artık millet reverse olmayan swde oynamak dahi istemiyor :)
Free silk olabilir, fakat belli başlı şeyler alınamayacak. Örnek veriyorum global, premium, devil gibi önemli itemler serverin geliri için TL ile satılmalı.

Fikirlerimiz uyuşuyor gibi.Şuan karar kıldık sayılır.Kısa süre içinde açmayı düşünüyoruz.Fakat free silk konusuna tam karar veremedik.

Son düzenleme:
80 Cap fazla oy almış.
Peki sizce

1-Job Point Sistemi olmalı mı ?
2-Int charlara snow yasaklanmalı mı?
3-Çift build engellenmeli mi?

Son sorulara cevap verirseniz sevinirim arkadaşlar.Buna göre çok yakında serverı acmayı planlıyoruz. [MENTION=99668]Alliance[/MENTION] seninde cevaplarını bekliyorum son sorular için.

Son düzenleme:
100 cap chinese server şu an için ideal moon drop sun da coin sistemiyle alınabilir çok zorlamadan tabiki de

120 Cap free silk , item satışlı server açabilirsin. :) Reklamını iyi yaparsan baya para kazanırsın. 80-110 Cap arası boş muhabbet para yatırmayan adamların 1 aylık hevesi :)

120 Cap Aç item al pvp al jb yap coinsiz olsun kafa karaştırmasın

Geri