• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

New Dress [Red_Scourge]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FastSpy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Tamam ama bunlar yayılan fileslerde bulunmuyor eklemeyide herkez bilmiyor. Şu an sen ve bu işten anlayan diğer akradaşlar hariç diğerleri bu konuda hakkında bir fikirleri yok,
asambly editörleri yok hiç kimsenin takımında bunları çözebilecek bir durum yok ortada. Çözemedikleri için ekleyemiyorlar, benimde düşüncem yeni sistemle joymax bir nebze olsa ekleme işini zorlaştırdı diyorum bu benim kendi düşüncem bunu herkez onayladı kabullendi diye bir belge sunmuyorum kimseye.
Burak eminimki bizlerle uğraşmıyorlar uğraşsalar çok daha fazlasını yapabilirler ply... a ne yaptıklarını hepimiz gördük emin ol onların düşüncesi başka

Son düzenleme:
nedir bu koruyor / korumuyor dik başlılığı ?
joymax yakın zamanda grafik motorunu değiştirdi hatta sanırım bayağı oldu oyun içi biraz daha karanlık hal aldı gibisinden bunu yaparken grafik motoruna 1-2 tane daha ufak ekleme yaptı. yeni bir kaç byte eklenirse vsronun grafik motorunun bunu okuyabileceğini düşünebiliyor musun ?

Byte değerleri elinde varsa özel mesaj ile gönderebilirmisin ? Çok memnun olurum.

Teşekkürler. :)

Byte değerleri elinde varsa özel mesaj ile gönderebilirmisin ? Çok memnun olurum.

Teşekkürler. :)

Bazı şeylerin hatır'a göre verilmeyeceğini bilmen gerek buda öyle birşey işte şimdi 1-0 öne gecme imkanı varken neden değerleri versin ki ? neden kötü bir toplum için bunu yapsın ki ? neden onun becerdiği şeyi birisi yapıp sonra ona hava atacağını bilerek versinki ? bu sebebleri kaldırmadan niye böyle birşey yapsın ki ? bence mantıksız... eğer cok öğrenmek istiyorsanız ASM D3D ilgili öğretim seti var onun yolu ile öğrenin başkasının yaptığı yol ile değil...

Bazı şeylerin hatır'a göre verilmeyeceğini bilmen gerek buda öyle birşey işte şimdi 1-0 öne gecme imkanı varken neden değerleri versin ki ? neden kötü bir toplum için bunu yapsın ki ? neden onun becerdiği şeyi birisi yapıp sonra ona hava atacağını bilerek versinki ? bu sebebleri kaldırmadan niye böyle birşey yapsın ki ? bence mantıksız... eğer cok öğrenmek istiyorsanız ASM D3D ilgili öğretim seti var onun yolu ile öğrenin başkasının yaptığı yol ile değil...

Şimdi bu durumda sende haklısın bende. Ben burdan alırsam, emek hırsızı olurum, ve sen bana verirsen iyilik yaparsın. Eğer ben bilmediğim bir dile çalışırsam zaman kaybetmiş olurum, sen bana kötülük yapmış olursun. Zaten ben senden istememiştim, Essence adlı arkadaştan rica etmiştim, farkındaysan "direk ver" diye de bir kelime kullanmadım. Yapcak olsam öğrenip bende yapabilirdim. vSro ile içli dışlı değilim, öğrenecek olsam en az 2 yılımı alır zaten. Demekki adamın geçmiş birikimi var ve bazı şeyleri biliyor. Benim, o adamın gibi bilgi sahibi olmak için, çok uzun süreye ihtiyaç var, ki ben bir öğrenci adamım, bunun için söylemiştim. Dediğim gibi öğrenecek olsam bende öğrenebilirdim...

Şimdi bu durumda sende haklısın bende. Ben burdan alırsam, emek hırsızı olurum, ve sen bana verirsen iyilik yaparsın. Eğer ben bilmediğim bir dile çalışırsam zaman kaybetmiş olurum, sen bana kötülük yapmış olursun. Zaten ben senden istememiştim, Essence adlı arkadaştan rica etmiştim, farkındaysan "direk ver" diye de bir kelime kullanmadım. Yapcak olsam öğrenip bende yapabilirdim. vSro ile içli dışlı değilim, öğrenecek olsam en az 2 yılımı alır zaten. Demekki adamın geçmiş birikimi var ve bazı şeyleri biliyor. Benim, o adamın gibi bilgi sahibi olmak için, çok uzun süreye ihtiyaç var, ki ben bir öğrenci adamım, bunun için söylemiştim. Dediğim gibi öğrenecek olsam bende öğrenebilirdim...

1.Essence nickli emre benim yakın arkadaşım.
2.Bu iş için gerekli olan bir şeyi öğrenmekte üşeniyorsan neden bu işi yapıorsun?
3.Benim arzum ister veririm ister vermeyebilirm.
4.Öğrenip yapabiliyor isen zaten burda emreden isteyeceğin bişey yok demektir.
5.Emre ile biz bunu birlikte araştırdık.
5.Bizde öğrenciyiz.
6.Öğreniceksen kafana silah tutup öğrenme diyen yoktur, öğren burda sen paylaşan ol biz zaten bişey diyemeyiz.

motoruda çok yüksek fiyata satıyorum açık kaynakları ile...

1.Essence nickli emre benim yakın arkadaşım.
2.Bu iş için gerekli olan bir şeyi öğrenmekte üşeniyorsan neden bu işi yapıorsun?
3.Benim arzum ister veririm ister vermeyebilirm.
4.Öğrenip yapabiliyor isen zaten burda emreden isteyeceğin bişey yok demektir.
5.Emre ile biz bunu birlikte araştırdık.
5.Bizde öğrenciyiz.
6.Öğreniceksen kafana silah tutup öğrenme diyen yoktur, öğren burda sen paylaşan ol biz zaten bişey diyemeyiz.

motoruda çok yüksek fiyata satıyorum açık kaynakları ile...

vSro ile ilgilenmiyorum. Ve ilgilenmediğim şey üstünde çalışmak çok saçma. Eğer sen bu işi yapabiliyorsan, başarılar diliyorum.

Geri