• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nhl 2009

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DeePBLaCK
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DeePBLaCK

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Tem 2010
Puanı
6
images

Evet arkadaşlar oyunun son serisi olduğu için 2009 ' u koydum diğer seriler ps 2 , ps 3 ve xbox için çıkıyor ama bu demek değil ki 2009 da çıkan oyunun çirkin olduğu. Oyun gerçekten çok güzel grafik bakımından değil her bakımdan çok güzel bir oyun herkesin bilgisayarında kesin olması gerekiyor bence çok zevk veriyor insana oynaması. Hemen birkaç resim koyalım oyundan

images

images

images

Birde Trailer Ekliyelim

Umarım işinize yarar konu arkadaşlar bu oyun gerçekten çok eğlenceli :)

Evet çok güzel bir oyun, bende eskiden NHL 2005 oynamıştım buz hokeyi gerçekten zevklidir.
Tam hatırlamıyorum ama 2005 sürümünde kendi hokey takımımı oluşturup turnuvalara katılmıştım
diğer oyuncuları camdan duvarlara sıkıştırıp gol atıyordum EA'nın en keyifli oyunlarından bi tanesiydi

Evet çok güzel bir oyun, bende eskiden NHL 2005 oynamıştım buz hokeyi gerçekten zevklidir.
Tam hatırlamıyorum ama 2005 sürümünde kendi hokey takımımı oluşturup turnuvalara katılmıştım
diğer oyuncuları camdan duvarlara sıkıştırıp gol atıyordum EA'nın en keyifli oyunlarından bi tanesiydi
evet çok keyifli inşallah konuya bakan herkesin işine yarar :)

Geri