• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nick Değişimi Kapanmıştır...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-eKeSBeK3- ------- FireLeader_ Yaparmısın ? :)

FireLeader_ olmazsa TheOrder yaparsan cok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Evet kararımı verdim :)

iWalkAlone ->> Anechka

Screwy'e teşekkür ederim yardımı için.

Anechka=Rusca'da zarafet ve güzellik anlamına gelir :)

Edit:Teşekkürler.

Son düzenleme:
Açılmasına sevindim fakat neredeyse herkes unutmuş.İmzaya eski nikini değiştirdiğini yazmamış....

Sizden ufak ricamız lütfen forumda sıkıntı olmasın diye eski nicklerinizi bir süreliğine imzalarınıza ekleyin.

Benimkini ''CrazyLove'' Yaparmsın . Tırnak işaretten söyledim

En kolay yöntem

Kod:
www.maxigamerz.com/members/nick/

nick kısmına istediğiniz nicki yazın üye bulunusa kullanılıyordur. Bulunmazsa kullanılmıyor der zaten.

Arkadaşlar nick için mesaj yazmadan önce alıntıdaki yönetimi kullanarak, aynı nicki kullanan başkası var mı araştırın.
- Yapmanız Gerekenler -
1.) Eski Nickiniz ile Yeni Nickinizi "kesinlikle" imzada belirtmek zorundasınız. (Belirtmesseniz ceza yersiniz)
2.) Nick'lerin aynı olamaması için herkes bir Araştırma yaptıktan sonra Nick Değişimine başvursun.
3.) Nick Değiştirme sadece "1 kereye" mahsustur. 2'ciye isterseniz BANLANIRSINIZ.
4.) Dikkat'e almayıp kafasına göre iş yapmaya çalışan arkadaşlarımız lütfen yorum atma zahmetinde bulunmasınlar.

Ayrıca kuralları okuyarak yorum yapalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri