• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nokia Lumia Alınırmı ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Sizce Alınırmı Daha karar vermeedim 520 mi alsam 720,820 mi her bütceye uygunu var gibi :D

ayrıca telefona güncelleme vs geliyormu ? kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim .

Androidden sıkıldım birazda farklı işletim sistemine yöneleyim dedim güzel değilse hiç para vermeye gerek yok suanki telim iyi :)

1000 LİRA ALTI OLARAK Ne Önerirsiniz Ozaman Discovery Haricinde ?

Son düzenleme:
İşletim sistemi çok yavaştır aldığına pişman olmadan uzak dur.

Açık ve net konuşmak gerekirse android'in dışında kalanlar bu işi beceremediler nokia'da buna dahil.

İnan 2hafta önce iphone aldım nasıl satıcağımı şaşırdım,telefonda asla özgür değilsin müthiş bir dayatma var sadece telefonun sana sunduğu özellikleri kullanabiliyorsun edit noktasında sıfır.

Android android android..

Hangisi olursa olsun,lg,samsung,htc fark etmez..

iPhone kısıltmaları var ama gerçekten çok güzel işletim sistemi var kim ne derse desin. Ayrıca bootmudur nedir bi olay yapıpı telefonu aç gitsin garantisi yoksa sınırsız özgürlük sana :)

Lumia 925 var bende canavar flbl telefin, windows androidden daha stabil bit isletimdir, windowsa laf edenler bilincsiz Samsung kullanicilari genelde media market gidim haci bans akilli tel lazim diyen tipdir, 520 falan nilmiyorum ama 800e 820falan al yada 925, yani iPhone 5c alamiyorsan bunu al androidin tek avantaji magazasinda daha fazla uygulama olmasi

Arkadaşlar olay öyle sadece mağazasi değil.

Telefonda özgürsün,ister tema yükle ister sil, ios'ta gelen aramalara bile ayrıca bakamıyorsun ya tümü var yada cevapsız,telefonda iletildi raporunu açıp katamıyorsun,mesaj gönderdikten sonra aptalca bir ses çıkıyor wuhhoopp diye onu kapatamıyorsun.

Rehberine kaydettiğin numaraları toplu silemiyorsun...

Rehbetine kaydettiğin numaraları SİM'e aktaramıyorsun..

Toplu SMS gönderemiyorsun....

Bir telefon bu kadar pahalı olup bu kadar ilkel olabilir,yıl olmuş 2014 adamlar bluetooth koyduk diyor şaka gibi :)

Mağaza arasindaki farkı zaten kullanmayan bilemez ona hiçbirşey demiyorum,kart mart kesme olayları onada girmiyorum.

Hele hele o itnues yahu çeltiğin 1 bile resmi telefondan alabilmen için en az 1000tl'lik bilgisayar kasan olması lazım yoksa saçlarını dökersin o nalet programı yüklemeden alamıyorsun ve o nalet program yerinden kımıldamıyor mac uyumlu olduğu için asla windowsta stabil çalışmıyor,müzik atmayı falan unut zaten.

Hafıza kartı desteği yanından geçmiyor.

Yani uzun lafın kısası bana kimse ios anlatmasın,internette yazılanların ağzı ile konusmuyorum bizzat iphone kullanmış birisi olarak konuşuyorum.

Bende lumia 625 kullanıyorum . Abimde s3 var telefonu sürekli donuyor benmki canavar gibi çok hızlı bencede nokiada tek eksik olan mağazada pek bişey yok + 8,1 Güncellemesinden sonra çok çok yenilik gelicek en iyisi güncellemeyi bekle derim :D beğenirsen alırsın

Bende lumia 625 kullanıyorum . Abimde s3 var telefonu sürekli donuyor benmki canavar gibi çok hızlı bencede nokiada tek eksik olan mağazada pek bişey yok + 8,1 Güncellemesinden sonra çok çok yenilik gelicek en iyisi güncellemeyi bekle derim :D beğenirsen alırsın

2 ZIT Görüş var kararsız kaldım :D

Bence android'den vazgeçme.Daha kullanışlı bana göre benim düşüncem bu yönde.

Özgür,değiştirilebilir kasmayan ve kendine göre düzenleyip değiştireceğin bi telefon istiyorsan android alacaksın mümkünse marka olarakta ben HTC kullanıyorum gayet memnunum.

Bu androidde özgürsün diyenler sürekli rom kurup kaldırıyorlarmıki acaba özgürsün felan diyorlar.Bilinçli olmak ihtiyaçlarına yönelik telefon almaktır.Facebook whatsapp vs gibi işler için telefonu kullanacaksan özgür olsan ne olur olmasan ne olur.İhtiyaçlarını belirle dostum ona göre telefon al.

Bence hiç nokia veya iphone ile uğraşma ya Discovery al yada şu anki telefonunun yazılımını değiştir

Bende maxiplus 5 ve Discovery var istediğim gibi rom yükleyip yazılımını değiştiriyorum
Maxiplus 5'e Firefox os yükledim gayet güzel fakat daha çok gelişmesi gereken bir işletim sistemi

Daha önce android kullandıysan Windows Phone'a geçişte büyük sıkıntı çekebilirsin, onu alacağına bunu al ; Sony Xperia Z : Ultra
Şahsen ben bunu alacağım birkaç ay sonra..

Daha önce android kullandıysan Windows Phone'a geçişte büyük sıkıntı çekebilirsin, onu alacağına bunu al ; Sony Xperia Z : Ultra
Şahsen ben bunu alacağım birkaç ay sonra..

Discovery Var ztn yetiyor sadece w8 işletim sistemli telefon biraz ilgimi cekti android alacaksam almam ztn discovery bana yetiyor :)

En stabil işletim sistemi, en büyük iddiası da bu. 2 senedir 8X kullanıyorum, en küçük bir kasma, donma vb. problem olmadı. Benimle aynı vakit iPhone 4 ve S3 alan arkadaşlarım ise bu durumdan müzdarip. Senin telefondan ne beklediğine kalmış bir şey.

LG'nin L7 serilerine bak bro.
1 yıl kullandım L7 o kadar aşırı kasan bir telefon görmedim. 1) Ace 2) Lg L7 aşırı kasıyor.

Neyse, nokiadan uzak dur kardeşim hele ki windows phoneden. Yani android kadar kesinlikle iyi değil tabii ki ikisini karşılaştırmak hata olur. Lumia kullanan bir çok arkadaşım var ve telefonu sayısız kere garantiye, servise felan gönderdiler.. Kısacası Andorid candır.

Hem note 3 hem lumia 1020 kullanan biri olarak söylüyorum lumia alırsan uygulama konusunda başın ağrır nerdeyse aradığın herşey için bir uygulama bulursun ama uygulamalara çok fazla dökersin androiddeki gibi bedavadan program kullanamazsın ama windows phone 8 ve 8.1 de çok stabil androiddeki yaşıyacağın olası sorunları wpde yaşamazsın lumia 920 veya üstü alırsan zaten sana habire hediye çeki veriyorlar bana şu ana kadar 200 lira 20 ¤ hediye çeki verdiler ama alt modellere vermiyorlar.

Geri