• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nokia Lumia Alınırmı ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

1 yıl kullandım L7 o kadar aşırı kasan bir telefon görmedim. 1) Ace 2) Lg L7 aşırı kasıyor.

Neyse, nokiadan uzak dur kardeşim hele ki windows phoneden. Yani android kadar kesinlikle iyi değil tabii ki ikisini karşılaştırmak hata olur. Lumia kullanan bir çok arkadaşım var ve telefonu sayısız kere garantiye, servise felan gönderdiler.. Kısacası Andorid candır.
Doğrudur bro sen kullandıysan.Ben nette gördüm özellikleri cazip geldiği için önerdim arkadaşa ama sen kullanmışsın daha iyi bilirsin. ^^ 8)

Samsung SM-C101 Galaxy S4 Zoom White | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor bu fena değil gibi duruyor.Lumialardada 1020 den aşağısı rezalet denebilir.Andoridler uygulama çeşitliliği olarak çok fazla bir çok şey ücretsiz ama hepside sorunsuz değil.WPninde gelişmesine ihtiyaç var bilemiyorum karar senin.Haticelerede (HTC) bakabilirsin bir One modeli falan iyi duruyor ama performansını bilmiyorum denemedim hiç.

Şuan elimde birbirine zıt 2 cihaz var. Birisi Nokia lumia 620 diğeri Lg G2. Android' in sıkıntısı ram ve stabilite problemi. Bu sorun şuanda sadece HTC One M8 yok denilecek kadar az hatta yok. 620 donanımına göre beni şaşırttı açıkçası gayet verimli ve idare edebilecek bir potansiyelde. Tabii yazılımda burda büyük rol oynuyor. Özgürlük istiyorsan android şart. Sadece root atar ve rahatına bakarsın herşey elinin altında olur. Ayrıca uygulamalarıda düşün nette ücretli bütün apklere bedava ulaşabiliyorsun. Eğer yapabilirsen biraz daha para koy ve G2 al derim bide root at rahatına bak. Yoksa bütçene yakın bi lumia al derim. Herkes Nokia' yı kötülüyor buna bende dahildim ama 620 bile beni şaşırttı ve düşüncelerimi değiştirmeye yetti.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri