• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Normal silkroad oynamak isteyenler ?

kimsenin oynuyacağını sanmıyorum şahsen ben oynamam neden diye sorarsan boşa harcıcak vaktim yok silkroad artık zaman kaybı benim için.

Arkadaşlar ben kimseyi zorlamıyorum oynamak isteyenlere bakıyorum. Pvp'yi tercih etmeyi sevmiyorum. Hepsinin bir çıkarı var oda para kazanma tutkusu

ya gençler tamam silkroad para kazanmadı değilde bu nedir kimle konuşsam para kazanma tutkusu diyor. adam size kesintisiz oyun sunuyor ve bunun karşılığı var. Evet kazandı ve kazanmayada devam ediyor. Etmelide zaten.
İçinde oynamak isteyenlervardır dedim partime alıcam diye konu açayım dedim pişman oldum :D kilitlenebilir konu

tamam doğru ben dakka başı oyun kapanıyo falan demedim ilklerde belki zevk alabilirsin ama son lvllere yaklaştığında + basmak için bile oyuna para yatırman gerektiğinde nedemek istediğimi tam olarak anlarsın.

iSro ortam varsa eğlencelidir. Solo isen cidden çok sıkıcı bir durum olur. Bu sene üniversiteye hazırlanmaya başladığım için gelemem, ama seneye büyük ihtimal başlarım bende.

Valla 2 yıldır oynamıyorum son 1 aydır pvp baslamistim kesmedi ben gelebilirim is doneminden arta kalan kisimla.

geçenlerde böyle bir konu açıldı, arkadaş katılmak isteyenleri kasacağını belirtti.
İkinci gün tırtladı konu silindi oyundan sordum ne oldu diye? İptal oldu diye. hevesimiz kursağımızda kaldı. Kendim free takıla takıla 60 lvl oldum.

Senius mu neydi forumdaki nicki. onun gibi yapacaksanız hiç kimseyi bulaştırmayın oyuna. küfür yemeyin sonrasında.

geçenlerde böyle bir konu açıldı, arkadaş katılmak isteyenleri kasacağını belirtti.
İkinci gün tırtladı konu silindi oyundan sordum ne oldu diye? İptal oldu diye. hevesimiz kursağımızda kaldı. Kendim free takıla takıla 60 lvl oldum.

Senius mu neydi forumdaki nicki. onun gibi yapacaksanız hiç kimseyi bulaştırmayın oyuna. küfür yemeyin sonrasında.

Az kalsın 200-300 lira verip char alıyordum, elimde patlayacaktı sonra char.

Az kalsın 200-300 lira verip char alıyordum, elimde patlayacaktı sonra char.

şuanda hepsi charlarını satıyor.
İtibar etmiyorum o yüzden.

Adam kendi pt sini kastı açmış 7 adet char. dedim birisini çıkart beni al. Sözünü tut. Onlar benim charım. Onlarla seni kasamam dedi.

... üç noktanın çok manaya geldiğini bilirsiniz...

Arkadaşlar 7 / 24 birakacak kişiler lazim. Bende zaman vereceğim ucretsiz kasamam ama çok komik bir rakama car kasacagim oda bot parasi ve cok az emek parasi.
Ben kendimi 2 ayda kastim scrool basarak monster. Ama sirf kasilacagimiz icin 120 olmak 3 ayimizi alabilir . Ucrete gelirsek oda bot parasi arkadaslar 50 lirayi gecmez. 7 / 24 birakacak varsa iyi olur. Yada cari ac ben 7 24 olamam ama geceleri sende dursun derseniz oda olur. Parayla yapiyor gibi gozukmek istemiyorum ama kimse katilmaz ise kendim acacagim. Maksat uzun sureden sonra sohbet olur. Zaten bir daha birlesirse oyun daha iyi. Daha cok pvp demek.

Guvenilir oldugumu dusunuyorum. R10da 200 mevcut i tradem var ve taniyanlar bilir saglam biriyim.
Maksatim oyunda tekim ve bir guildi karsima alinca tek kapisiyorum.

Arkadaşlar 7 / 24 birakacak kişiler lazim. Bende zaman vereceğim ucretsiz kasamam ama çok komik bir rakama car kasacagim oda bot parasi ve cok az emek parasi.
Ben kendimi 2 ayda kastim scrool basarak monster. Ama sirf kasilacagimiz icin 120 olmak 3 ayimizi alabilir . Ucrete gelirsek oda bot parasi arkadaslar 50 lirayi gecmez. 7 / 24 birakacak varsa iyi olur. Yada cari ac ben 7 24 olamam ama geceleri sende dursun derseniz oda olur. Parayla yapiyor gibi gozukmek istemiyorum ama kimse katilmaz ise kendim acacagim. Maksat uzun sureden sonra sohbet olur. Zaten bir daha birlesirse oyun daha iyi. Daha cok pvp demek.

Guvenilir oldugumu dusunuyorum. R10da 200 mevcut i tradem var ve taniyanlar bilir saglam biriyim.
Maksatim oyunda tekim ve bir guildi karsima alinca tek kapisiyorum.

Dostum açıkçası samimi bir yorumda bulunayım insanlar uzun zaman almasından ve fazla para harcatmasından dolayı isro oynamıyorlar para ile isroda iş yapmak şu dönemde pek akıllıca olmaz komik fiyatlara charlar satılıyor onlar dahi alınmıyor 0'dan başlamak sıkıntı olur bana işten vakit kalsa sağlam insanlar olsa başlarım belki ama şu halde o da zor.

Geri