• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Normal silkroad oynamak isteyenler ?

Küfürü eden benim, yazdığımı anlayamayacak kadar küçüksünüz. O yüzden size anlatmaya çalışmayacağım ne demek istediğimi.

Charı satıp satmayacağın beni ilgilendirmez burada da neyden bahsettiğimi anlamadınız.

Pek güven olmaz yarı yolda bırakılabilirsiniz demek istedim.

Adabım ile alakalı bir sorunun varsa yöneticine bildir, Ümit halleder ;)
Yazdığını bir daha okursan kime söylediğini anlarsın ozaman sen yanlış yazdın. Birde Kimsenin ne düşündüğü gram kadar umrumda değil ben eğer bir şeyde söz verdiysem o işi yarıda bırakmam çar filan umrumdada olmaz beni bilen bilir güvenmeyen güvenmez benim sorunum değil ama bana güvenenlerin hiç bir zaman güvenini boşa çıkartmadım.Yarı yoldada bırakmadım.

Yazdığını bir daha okursan kime söylediğini anlarsın ozaman sen yanlış yazdın. Birde Kimsenin ne düşündüğü gram kadar umrumda değil ben eğer bir şeyde söz verdiysem o işi yarıda bırakmam çar filan umrumdada olmaz beni bilen bilir güvenmeyen güvenmez benim sorunum değil ama bana güvenenlerin hiç bir zaman güvenini boşa çıkartmadım.Yarı yoldada bırakmadım.

Senius mu neydi forumdaki nicki. onun gibi yapacaksanız hiç kimseyi bulaştırmayın oyuna. küfür yemeyin sonrasında.

Yazdığım cümle yukarıda.

Ben diyorum ki onun gibi yapacaksanız yani kasmayacaksanız kimseyi bulaştırmayın oyuna, küfürde yemeyin. küfür yemeyindeki kasıt kasan kişiler.. kasılanlar değil.

Senius mu neydi forumdaki nicki. onun gibi yapacaksanız hiç kimseyi bulaştırmayın oyuna. küfür yemeyin sonrasında.

Yazdığım cümle yukarıda.

Ben diyorum ki onun gibi yapacaksanız yani kasmayacaksanız kimseyi bulaştırmayın oyuna, küfürde yemeyin. küfür yemeyindeki kasıt kasan kişiler.. kasılanlar değil.
Eğri oturalım doğru konuşalım bende bota koydum kasdım ama plvl iptal oldukdan sonra bana kimse pm atmadı kimse küfür etmedi ve bende kimseye küfür etmedim o cümlede neden ben geçiyorum onu anliyamadım.

Eğri oturalım doğru konuşalım bende bota koydum kasdım ama plvl iptal oldukdan sonra bana kimse pm atmadı kimse küfür etmedi ve bende kimseye küfür etmedim o cümlede neden ben geçiyorum onu anliyamadım.

Bak tekrardan son kez açıklıyorum.
Burada önemli olan sen değilsin, nickin aklıma geldi seni yazdım.

Pt yi kimlerin kastığı belli zaten yukarıda gelip kendilerini savunmaya çalıştılar.

Sen kendi üzerine alınma. Orayı editleyip asıl kişileri yazabilirsin.

Geri