• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ödüllü Bayram Etkinliği

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ZACA

Aganigi Naganigi
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eyl 2011
Puanı
440
tc0gh.jpg

Örnek Anı ;
Bandit kalesine item toplamaya gider , adam görmesin diye itemin üstüne otururduk hey gidi günler .

Anıya Uygun Görüntü ;
sro20060605183157423xj.jpg

Yıl 2007 gibiydi sanırım.O zamanlar tabiki red sea nın en güçlü guildi NEW_ORDER adlı guilddi adamlar her GW savaşını alıyodu şimdiki gibi fw ohoho fw ne ki.Her gün gw takip ederdik of bu gün kim yapıcak felan diye.Neyse o gün fw olacaktı bende koşarak dowhang gittim SPOT ozamanlar çok sağlam bir karakterdi dedimki şuna bir vurayım tabi sonradan öldüm :) O an öyle bir resim almayı başardımki nasıl oldu bende anlamıyorum :D

sro2006010804534585db1.jpg

Bilgi ;
-Resimler size ait olmayabilir , nettende bulabilirsiniz.
-Yeterli katılım olmazsa ektinlik ertelenir.(Min 30)
-Bir kişi birden fazla katılma hakkına sahiptir.

Son düzenleme:
Anı :
Tarihlerden 2007-2008 civarlarıydı sanırsam. Millet harıl harıl oyunu çözmeye çalışıyordu. 80captı sanırım tam yanlış hatırlamıyorsam. Ama 80cap zamanında olan bir olay bu. Harıl harıl herkes kasıyordu. Bandit kalesinde para kasıyordu. Jewel box bile gelmişti bir aralar yada ona benzer bir etkinlik. Yüksek-Düşük level farkı olmaksızın jangan-downhang'ın önünde herkes 10lv olup pvp yapardı. Millet pvp yaparken bizde stall açardık. Sos,Som,Sun çok değerliydi. Bizde stall açıp 500k ya item koyuyoduk. Hemen değiştirip 100m-10m-50m gibi fiyat koyup yüksek levellerin parasını çalıyorduk. Ama bu işlemi yapanlar bilir çok hızlı yapmak gerekirdi armut gibi alıyordu herkes. Millet banditte para kasarken biz kolayca paramızı oradan beleş çıkartıyorduk. Hey gidi günler heeey :D

Uygun Resim :
tc2px.jpg

Serverim xiandi zamaninda silkroad online serverlari birlestirme karari aldiginda benim serverim 3 tane yabanci serverla birlesti türk sayisi o kadar azdiki serverda fortesslerin hepsini haftasina yabancilara kaptirmistik türk guildleri toplandilar birlestiler ne yaptilarsa geri alamadilar hicbir kaleyi git gide umutlar kaybolmustu turk playerlarin hepsi yabanci guildlere gidiyolardi ümitsizlikten bir gece uzun düsünccelerin ardindan kendi guildimi acmaya karar vermistim cevremdeki oyunculari cektim guilde ilk bakista bana kimse inanmadi diyebilirim kaleyi alcagima sadece benim ricam üzerine kirmamak amacli gelmislerdi. 4 5 gün gibi bi sürede 40 kisiye kadar ciktik ama kimsede umut yoktu gene bende guildimin fazla ezilmemesi icin gidip bandit e kayit yaptirdim en azindan denemis oluruz dedim düsünün benm bile umudum yoktu :D fakat allah yardim etti diyebilirim savasa girdik karsi guildeki adamlar durmadan dc yemeye basladi bi süre sonra üstünlügü sağladik nerdeyse kaleye kimseyi sokmuyoduk herkez o kadar havaya girmisti ki resmen aylar sonra ilk defa türk guildi kale alicakti bitime son dkk kaldi yazisi cikti adamlar birden hücüm etti normalde 25 kisi kadarlardi son saldiri baya sert gelmisti o kadar kalabaliklardi ki atack bile yapamadan bütün guildim yerlerdeydi bitti deyip herkez cikti 21 22 kisi kaldik hemen cleric chardan res verip toparlanmayi sağladim ve son dakkada kaleyi alip türk bayragini diktim bandite :D :D "İSTİKLAL" bandit fortessi işgal eddi yazisini görünce elim ayağim titredigini evde cigilik attigimi bilirim :D fotosunu bulamadim temsili olarak bi foto paylasiyorum http://m1310.hizliresim.com/1g/7/tc33t.jpg

Bir kişi birden fazla katılma hakkına sahiptir. sözüne uyaraktan 2. animi yaziyorum oynadigim serverda yabanci playerlar türklerden nefret eder hatta pwpde kesilince sindiremeyip allah kitap küfür edenleri bile bilirim türklere pwp yaptirmazlardi cape takili türk gördümü direk keserlerdi bende bu kurbanlar icerisine girerdim genelde sonra guildimi toplar grup kapismalar yapardik allaha sükür hic yüzümüz kara ciktigi olmadi ne zaman toplansak kapinin önünde tek bir yabanci player kalmazdi hepsi güvenli bölgeye kacardi ordan küfür ederdi :D hey gidi günler :D foto temsilidir :D
tc3nu.jpg

3. animsa biraz dolayli yoldan ama unutamicagim silkroad anilarimdan diyebilirim :D silkroad in en caf cafli oldugu yillardaydi oyuna girmek icin haftalarca denedigimizi bilirim. Neyse bir gün oyuna girdim iste bi baktim mükemmel bir avatar pirateydi sanirim suan ismini dahi hatirlamiyorum :D o kadar cok almak istemistim ki anlatamam neyse arastirdim sorusturdum param denklesmedi 30 lira gibi bi paraydi sanirim :D evde kara kara almayi düsünürken annemin elektirik faturasini ödeyim diye verdigi para aklima geldi ama bizimkiler 2 ayda 1 yatirirdi o yüzden baya bi tereddüt ettim keserlerse diye arkadaslarla otururken kanima girdiler :D 1 ini öde dieri kalsin o zaman kesmezler falan neyse benimde aklima yatti gittim elektirik faturasiniin parasini game bayine yatirdim :D eve geldim heycanla annem yatirdinmi dedi evet dedim actim pcyi avatari aldim baya heycan böyle nasil seviniyorum anlatamam :D sonra ertesi gün elektirikleri kesmislerdi :D gene girememistim oyuna :D babamin parayi naptin deyince oyuna yatirdim demistim ettigi küfürler hala aklimda diyebilirim :D
tc5t1.jpg

# Katılanlara başarılar , etkinlik devam ediyor.

eskiden bilgisayarımızın olmadıgı zamanlarda silkroad oynarken cafede unique bulunduktan sonra tüm cafenin o masadaki abi bas bas vur abi vur 123 123 demeleri :D

resim tescilidir

Server'e yeni başlamıştım abimgil önceden oynuyolardı benide çağırmışlardı 1 hafta geçtikden sonra benim set o kadarda iyi değildi medusaya gidelim dediler bende gidiyim eğlence olur dedim ama keseceğimi hiç düşünmedim.Guild ile gittiğimiz için Karşı rakip guildde geldi biz kesmeye başladık ama bizim ptden dc yiyen oldu pt dağıldı ordada boş pt varmış oraya girdik. Tam %5 hpde iken herkesi ptden attı ama sonuç resimdeki gibi; Serverdeki ilk uniqimdi ve serverin en güçlülerinden medusa aldım gerçekden inanılmazdı. :D

tcd8p.jpg

Anı

Silkroad'a 110 cap daha yeni gelmişti.Redsea serverındaydım,herkez gecesini gündüzüne katmış çar kasıyordu.Bende 110 cap geldiğinde ilk nova stafı benim çıkartmam lazım diyerek kendimi şartlamıştım.Bunun içinde magic pop oynamam lazımdı.1100 silk çekmiştim ve o 1100 silkin tamamına magic pop oynadım.Tabiki de bir şey çıkmadı.Umudumu kaybetmedim,ikinci defa 1100 silk çektim sabah 7 de uyandım.Costantin'de magic pop oynadım,ve çıktı server'da ilk nova staff bendeydi.Medusa partilerinde partiye almaları için yalvardığım adamlar artık benim partime gel diye bana yalvarıyorlardı.Artık serverın en güçlü wizard'ı bendim...

Resim

tcgfj.jpg

Silaha + basıyordum sürekli ama lanet silah bir türlü + geçmiyordu hedefim +7 basıp adv ile +9 yapmaktı eğer böyle bir silah yapsaydım serverın en güçlü çarın sahibi ben olacaktım ama lanet silahı çıkartmakla bitmiyordu sürekli immo elixir vs. istiyordu en fazla +6'ya geçiyordu +7'ye geçmiyordu.Bir gün cesaret hapı yutup silahı immosuz şekilde +5'den 6'ya denedim :D ve sonuç :

tcgkr.jpg

Pm atanları okuduğunuzda anladığınız gibi silah kaybolmuştu evlat acısı gibi gelmişti açıkcası :D Premium vs. hepsi duruyordu çarı acilen satıp zararın neresinde dönersek kaardır diyerek satışa çıkardım ve çarımı çok yakın bir abime 600 tl'ye satmayı başardım.Aslında ne kaar nede zararım vardı ama en az zararla İsroyu hayatımdan çıkartmayı başardım. :D

Son düzenleme:
Anım

Silkroada ilk başladığım zamanlardı kuzenler beni oyuna başlatmıştı ve oyunu çözmeye çalışıyordum ve kuzenler 30 lv olduğu için kastığı yere gidemiyordum neyse oyunu çözmeye çalışırken atlar kafama takıldı oyunda ne yaptım ne ettim atların nasıl alındığını bulamadım bir adama atların nereden alındığını sordum ve adam bana pvp yapalım kazanırsan söyliyeceğim dedi bende tamam dedim şimdi pvp yapalım dedim yok dedi, yarın yapalım dedi bende yarına kadar heycanlıydım kazanırsam atım olucak diye neyse yarın oldu adam ortalarda yok o günden beri bunun acısı hala içimdedir.:(

images

Benim 1. Anım : Öncelikle Anlatıma şuradan başlıyayım ben görev ezikken görevleri yapıyordum :D sonra global görevini gördüm (60 lvl de mezun olunca potcudan alınan görevi ve bu görevi isroda yapıyorum) sonra globalimi aldım ve herkese all den yazdım beleş glo isteyen var mı diye biri Pm attı dedi kardeş olay ne durum ne anlattım işte gm beleş global veriyor dedim :D yanlış anlattım :D görev yap gm veriyor dedim oda yaptı aldı globalini sonra glo salladı TÜRKÇE olarak GM EĞER SERVERDE BİR ETKİNLİK VARSA ÖDÜL OLARAK GLOBAL VERİYORSAN BUNU HERKESİN BİLMESİNE HAKKI VAR . dedi sonra 5 dk geçmeden yanımıza [GM]Papurion belirdi ve dedi biz öyle bir etkinlik yapmıyoruz eğer yapsak site de duyururuz sen bizi neden yalancı çıkartıyorsun dedi ve adamı gözümün önünde banladı :D adam serverin en sağlam adamlarından :D bende korktum benide banlıcakmı diye kaçıyordum :D Gm dur kaçmayın benden dedi ( BU ARADA GM TÜRK) dedim türkmüsün nerelisin isim ne dedim evet türküm ama özel sorular sormayın dedi :D sonra dedim gm böyle böyle benim yüzümden arkadaşı banladın dedim sonra 1 saat dil döktüm sonra adamın banını açtı :D sonrada ben gidiyorum bir daha böyle birşey olmasın dedi ve gitti :D o an ilk defa isronun gm'sini görmüş ve konuşmuştum :D çok sevinçliydim arkadaşlarıma hava atmıştım :D

fotoğraf:
tdlyc.jpg

Bilgi ;
Yarışma sonuçlarına aldığınız teşekkür ve beğeni sayısı göz önünde alınacaktır.

Bilgi ;Yarışma sonuçlarına aldığınız teşekkür ve beğeni sayısı göz önünde alınacaktır.

Zafer ilk defa bir yerde seni hatalı buluyorum değerli kardeşim.

Neden diye sorucak olursan ;
Eğer gerçekten teşekkür ve beğeni ile bu sonuca ulaşmaya çalışırsan hile ile kazanacak çok kişi olur.
Eğer gerçekten adil olmasını istiyorsan bunu başka bir yöntem yada kura ile yapmalısın. Biliyosun bende insanım yapacağımdan değil ama bende teşekkür ve beğeni sayımı 20-30 arkadaşıma söyleyip yükseltebilirim ;)
Bunun için bir şans topu ayarla kura ile yap ki hakkı olan kazansın.
Başarılar :)

Zafer ilk defa bir yerde seni hatalı buluyorum değerli kardeşim.

Neden diye sorucak olursan ;
Eğer gerçekten teşekkür ve beğeni ile bu sonuca ulaşmaya çalışırsan hile ile kazanacak çok kişi olur.
Eğer gerçekten adil olmasını istiyorsan bunu başka bir yöntem yada kura ile yapmalısın. Biliyosun bende insanım yapacağımdan değil ama bende teşekkür ve beğeni sayımı 20-30 arkadaşıma söyleyip yükseltebilirim ;)
Bunun için bir şans topu ayarla kura ile yap ki hakkı olan kazansın.
Başarılar :)

Sen beni yanlış anladın Hakan , dediğin son derece doğru bende katılıyorum sana ama benim ordaki sözümden kastım sadece göz önüne alınacak , yani tamamen teşekkür ya da beğeni sayısına göre seçilmeyecek.Atıyorum anının akışkanlığı %10 etkiliyor , konu düzeni %20 ... teşekkür ya da beğenise sayısı ise %10. Kısacası değerlendirmeye alınan faktörlerden sadece bir tanesini bu :)

Son düzenleme:
Sen beni yanlış anladın Hakan , dediğin son derece doğru bende katılıyorum sana ama benim ordaki sözümden kastım sadece göz önüne alınacak , yani tamamen teşekkür ya da beğeni sayısına göre seçilmeyecek.Atıyorum anının akışkanlığı %10 etkiliyor , konu düzeni %20 ... teşekkür ya da beğenise sayısı ise %10. Kısacası değerlendirmeye alınan faktörlerden sadece bir tanesini bu :)

Faktörleri boşver , eğer düzene bakarsak ben kendimi ortaya koyarım kardeşim :D
Düzenle ilgili değil , kurayla ve şansla olsun :)

Atıyorum 4kişiyi seçtin kafadan , 4nün arasında kura çek 1-2-3-4. çıkan isimlere sırasıyla hediyelerini ver. :)

Geri