• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ödüllü Bayram Etkinliği

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Faktörleri boşver , eğer düzene bakarsak ben kendimi ortaya koyarım kardeşim :D
Düzenle ilgili değil , kurayla ve şansla olsun :)

Atıyorum 4kişiyi seçtin kafadan , 4nün arasında kura çek 1-2-3-4. çıkan isimlere sırasıyla hediyelerini ver. :)

Dediğin gibide olabilir , katılımcıların çoğunluğu nasıl isterse öyle yaparız o zaman. Ama yeterli sayı çıkmayacak sanırım, beklediğimizden az katılım oldu,gerçi daha zaman var ama :)

Son düzenleme:
Eskden uniquelerin degeri vardir.Hele Lordun...

Anim su sekilde.
Max level 80 ilen nukerler kral iken bir glavie vardi level 67 niyalarda kasardi.
niyalarda kasiyorum.Lord cikti yazdi
Bendekide akil aramaya gittim.2 dk olmadan bone soldierlerin koprusunden 2 atli geliyordu.Bunlarda Lordu ariyor derken arkalarindan lordun kostugunu gormustum.Cok heyecanlanmistim.ilk uniquemdi acikcasi.O heyecanla daldim.Zaten 10 k can var bana 5k vuruyordu.Olmem ben buna cok buyutmusum derken 8k crit 2-3 tane de elite vurunca olmustum.Cab % 70 vardi gidip gelsem yetisirdim ama o zamanlar uniq degerleri yattigim yerde kesilene kadar mal gibi beklemistim.
Yakin foto;

remegy9y.jpg

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Server Crowded olduğu zaman yenilen DC'nin acısını ve anılarını ne zaman unuttunuz. :) Hele bir de Uniq keserken ve ya sox drobu yakalamışken... Hatta ve hatta forgatten world de Box'ı kesmek üzereyken yenen o DC leri kim unutabilir ki ? :) (Damardan girdik konuya :D )

sro2011021702113082.jpg

Not: Resim temsilidir.

12Dg itemlerin ilk geldiği zamanlardı sanırım o zamanlar sereness tears ve commander's patch oyundaki en pahalı şeylerden biri olmuştu tabi server yeniyse fiyat dahada fazla oluyordu pre plus 300m commander patch 1b-1,5b arasında değişiyordu.arkadaşla 2* fgw yapalım dedik ve girdik fgw'ye ilk kutuyu kestik tabi her zaman olduğu gibi boş çıktı ilk kutuyu ben kesmiştim bu yüzden 2. kutuyu arkadaşım kesecekti 2. kutuya geldik mobları kesmemiştik kutuyu kesip hemen çıkacaktık sereness kesmeye zaten zaman yetmeyecekti kutunun yanına geldiğimizde arkadaş kapı çaldığı için hemen afk olmuştu bende bless basmıştım gelince kessin diye ama bless bitmek üzeriydi ve kendisi gelmemişti bu yüzden ben kesmeye karar vermiştim ve kesmiştim yerde "commander's patch" görünce hemen o anki heyecan ile almaya gitmiştim o sırada bless bitmişti ve ikimizde wizzard olduğumuz için pert olmuştuk şans o ya her zaman charda 2-3 silk bulunurdu ama önceki gece demonda öldüğüm için yerden kalkma kağıdı almıştım 2 silk ile ve charda 1 silk vardı hemen alexe gidip tekrar girsemde geldiğimde "commander's patch" yerinde yeller esiyordu o an pişmanlık üzüntü karışımı bir duygu kaplamıştı bizi tabi bu olayı union'a anlatmıştık arkadaşta aynı union'daydı ben gaza gelip resmide atınca samimi olduğumuz arkadaşlardan biri resim linkini global ile yollamıştı tüm servera reklam olmuştuk hemen hemen herkes dalga geçmişti bizimle bol unique kovalayan kişilerdik bizi bilen tanıyan bir çok kişi vardı dalga geçmemelerini istemekte elde değildi.

Resim bu olaya aittir:
tgr3w.jpg

Zafer beni katıldı sayma sadece bi anımı anlatayım istedim :)

Bayrama yaklaşmamıza rağmen sadece 12 katılım gerçekleşti , eğer bayram sonrasına kadar yeterli katılım olmazsa 1 ay daha ertelenecek halen sağlanamazsa malesef etkinlik iptal olacak.

O zamanlar 7. sınıfın son aylarıydı şuanda üniversite 2. sınıftayım düşünün kaç sene olmuş.Silkroad o zamanlar 80 cap tı,okuldan geldiğimde ilk işim oyuna girmek olurdu daha doğrusu girememek :) giriş ekranında ki batıl inançları unutmayız heralde,serverı seçip entera basmalar mı dersin mouse imlecini connect yazısının üstüne getirip girmek mi dersin,image code ekranında GM yazısı çıktığında bu sefer oyundayım diyip cannot connect due to server traffic yazısını gördükten sonra ki bastığımız küfürün haddi hesabı olmazdı heralde :pro

152927880875.jpg

Ve şu login ekranında ki müziği duyduğum anda duygulanıyorum resmen hey gidi günler diye

Yeterli katılım olmaması sebebiyle yarışma aralık ayına kadar uzatıldı.

aralıkta ben yokum ama :(

Aralık ayına uzaltıldı ama sonuçlar aralık ayının sonu kasım ayının başında belirlenir , ödülde kasım ayı içerisinde teslim edilir.Kasımda burdamısın , kazanırsan o zaman alabilirsin ödülünü o da olmadı ödülün saklanır ne zaman gelirsen o zaman teslim edilir problem olmaz yani Kerim :)

internet kafede oynadığımız 13 lü yaşlarda bandit kalesinde takılırken 16 lvl sos blade düşürmemin ardından deliler gibi sevinip benden yaşça büyük bir abinin dikkatini çekerek güzel bi dayak yiyip ardından sos blade i yarım saat internet ısmarlaması karşılığında kendisine vermek zorunda kalmam. hiç unutmam kendisini hala ara ara dışarıda görüp içimden küfretmekteyim
f1yx.jpg

Aralık ayına uzaltıldı ama sonuçlar aralık ayının sonu kasım ayının başında belirlenir , ödülde kasım ayı içerisinde teslim edilir.Kasımda burdamısın , kazanırsan o zaman alabilirsin ödülünü o da olmadı ödülün saklanır ne zaman gelirsen o zaman teslim edilir problem olmaz yani Kerim :)

eyw kardeşim kasım 7 teslim oluyorum en genç 5 kasıma kadar burdayım :) Kazanırsam Ödülümü Sen Kullan :)

Geri