• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Öğrenci Evi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CnyTGnD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Eyvallah abi ama bana eşyalı eve çıkmak daha mantıklı geliyor olduda evden çıkma kararı aldım eşyaları koyacağım yerim yok onları taşımak için araba tut vs.

Babam her ay 650 lira para yolluyor zeyd 300 tl de kredi çıktı devletimiz sağolsun 950 lira para geliyor yani aylık bana ama inan tek kafan rahat olabilir ama yanlızlıktan ölüyorsun o yüzden tek evi asla düşünmüyorum.

Ümit abi burs vermeyi düşünür müsün acaba :D

Bizde çalışan part time öğrenciler sunu yapıyorlardı .Okulda eş dost illa olur cıkmak isteyenleri evi devrediyorlardı :D
Bir bakın en üst sınıflara öle evi devreden var mı zamanı gelince sizde devredersiniz .
Yada eşyaları satarsınız elemanlar öle yapıyordu .

Bizde çalışan part time öğrenciler sunu yapıyorlardı .Okulda eş dost illa olur cıkmak isteyenleri evi devrediyorlardı :D
Bir bakın en üst sınıflara öle evi devreden var mı zamanı gelince sizde devredersiniz .

Abi bulunduğum yer o kadar dandik bir yer ki öğrenci için sınava çalışmadığım her güne lanet ediyorum hergün farklı bi sorun.

Geri