• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Öğrenci İçin Para Biriktirme ve Kazanma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CnyTGnD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CnyTGnD

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2009
Puanı
58
Öğrenci için para biriktirme ve kazanma konusunda önerileriniz var mıdır ?

Not : İkinci öğretim okuyorum.

Para kazanma konusunda anketörlük yaparak ayda cebine 3.000-3.500 lira koyabilirsin, bizim sınıfta bir arkadaş yapıyor ve aylık kazancı ortalama bu kadar :)

Knka bende sömestr icin gunluk isler bakiorumda bulamadim hic,gecen arkadasla tirda amelelige gittik oda 40tl. :D Bu ara tatilde biraz kazansam iyi olcak ya full baba parasi yiyoz :D okulda da paralar su gibi gidio :D

Knka bende sömestr icin gunluk isler bakiorumda bulamadim hic,gecen arkadasla tirda amelelige gittik oda 40tl. :D Bu ara tatilde biraz kazansam iyi olcak ya full baba parasi yiyoz :D okulda da paralar su gibi gidio :D

Aynen kanka ben bir de telefon aldırdım 1350 tl de o girdi az destek olmam gerek .

Kolsuzlar.
naughty.gif

okulu bırak geç evde otur çekirdek çıtlat ne zaman ölücez belli değil :) boşver bunları hayatı yaşa doya doya :D

Şansın varsa iddaa yap 2 tl den başla katla paranı ben suan nesine hesabımda 113 TL yaptım :D biraz daha katlansın yüksek misli basıcam onu bekliyorum :)

Şansın varsa iddaa yap 2 tl den başla katla paranı ben suan nesine hesabımda 113 TL yaptım :D biraz daha katlansın yüksek misli basıcam onu bekliyorum :)

Ya arkadaş ben mi şansızım anlamıyorum ki. Nesineden kupon yapıyorum kaydediyorum onu o kupon tutuyor sonraki gün yapıyorum yatırıyorum bu sefer yatıyor :D

Edit: Nesine hesabımda 0,18TL var :D

Son düzenleme:
Okul işlek bir yerdeyse sabahları yarım gün garsonluk yapın.Hoşunuza gitmeyebilir fakat çevre edinirsiniz.

Kardeş sana tek bi önerim youtube işine gir çok temiz parası var ben daha 1 aylıgım az çok kazanıyorum adamlar günlük 2bin dolar kazanan gördüm :D aylık 45bin dolar kazanan :D

ben daha günlük max 10tl kazanıyorum ama 1-2 ay uğraş günlük 20-30 tl banko gibi önem verirsen her türlü kazanırsın.

Kardeş sana tek bi önerim youtube işine gir çok temiz parası var ben daha 1 aylıgım az çok kazanıyorum adamlar günlük 2bin dolar kazanan gördüm :D aylık 45bin dolar kazanan :D

ben daha günlük max 10tl kazanıyorum ama 1-2 ay uğraş günlük 20-30 tl banko gibi önem verirsen her türlü kazanırsın.

1 Yıldır içindeyim ama öyle aylık 2bin kazanmak bile büyük maharet.Daha max 800tl kazanabildim onuda bu ay alıcam sorun çıkmazsa.

1 Yıldır içindeyim ama öyle aylık 2bin kazanmak bile büyük maharet.Daha max 800tl kazanabildim onuda bu ay alıcam sorun çıkmazsa.

youtube forumunda bi admin adamın 45bin dolarının üstüne yatmış awenoms diye bir partnerlik

hocam forumlara bakarsanız günlük 50-100 tl kazanıyorlar cogu bılen kişi en az ama ben yeniyim pek yapamıyorum :)

Geri