• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Öğrenci İçin Para Biriktirme ve Kazanma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CnyTGnD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Part-time işe gir diycem de , ereğliyi benden iyi bilen yok orada çalışamazsın. sıkıcaksın başka çaren yok cüneytim.

bende spam yapıyorum günlük 2 dolar anca kazanıyom adam spamla 2 bin dolar kazanıyor where is the adalet :D

YGS LYS SBS öğrencilerine özel ders verebilirsiniz, her konuyu bilmenize de gerek yok, sadece bir derste uzmanlaşın fizik, matematik, geometri gibi saati 30-50 TL arası, çok talibi var, ulaşmasını bilirseniz.

bende spam yapıyorum günlük 2 dolar anca kazanıyom adam spamla 2 bin dolar kazanıyor where is the adalet :D
bu işe hiç başlamamış ve sadece araştıran biri olarak şunu söyliyim spam var bide spam var :D 2-3k video atan var 500 videoyla spam yaptım diyen var arada o fark var

bu işe hiç başlamamış ve sadece araştıran biri olarak şunu söyliyim spam var bide spam var :D 2-3k video atan var 500 videoyla spam yaptım diyen var arada o fark var

hocam haklısınız bende 1 kanalla başladım hiç kazanamıyordum 8 kanala yükselttım az çok bşiler veriyor demekki az daha öğrensek bizde bişiler yakalıcaz

youtube forumunda bi admin adamın 45bin dolarının üstüne yatmış awenoms diye bir partnerlik

hocam forumlara bakarsanız günlük 50-100 tl kazanıyorlar cogu bılen kişi en az ama ben yeniyim pek yapamıyorum :)
geliri çok arttırmada devlet geçirmesin sana vergi diye :D

Youtube işi çok kota yer mi jet ile bağlanıyorum internete malesef sınırsız değil.

Öğrencinin en kolay para kazanma yolu banko tahminler yapabilmesiyle oluyor :D En kolay ve en kısa para kazanma yolu kuponlardır. Fakat riskli bir iş. Babanız harçlıklarınızı ganyan bayiilerde veya iddialarda tükettiğinizi öğrenirse sorumluluk bana ait değildir.
:oye:

- - - Güncellendi - - -

Para kazanmak zor iş

Geri