• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Öğrencilerin yazılıda verdiği komik cevaplar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TRANCER
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
böyle bir olay bizim başımızdan da geçmişti 9 da milli güvenlk yazılısı hoca kıllığına tüm kitabı ezberlettiryodu bize bizim arkadaşta gıcıklığına şöyle yazmıştı

Soru: Polisin tanımını yapınız.
Cevap:Kalıplı gücü kuvveti yerinde kaslı belinde silah olan devlet memuru
hocaya söylüyozda gülüyo dürzü:):)

Çok süper gülmekten yarıldm Eline Sağlık devamı varsa paylas lütfen :D

:D Bir tanede benden olsun bakalım :)

Soru: Risk Nedir?
Cevap: Risk Budur.

soru: yazara göre toplum içindeki davranişlarimiznasilolmalidir? yazar nelere dikkat edilmesini öneriyor?
cevap: yazar diyor ki nerde nasildavranacağimizi bilmeliyiz. oturmasinikalkmasini bilmeliyiz. yırtık dondan cikar gibi her lafa atlamamaliyiz.

yırtık dondan çıkar gibi :hihi

Yanlış anlamanızı istemem ama neden bu konu sabit onu pek anlayamadım bence her ayın fıkrası seçilmeli o 1 ay sabit kalmalı ve ya bunun gibi şeyler böyle ayrımcılık oluyo sanki.

soru:Servet-i Fünun edebiyatı hangi edebi akımlardan etkilenmiştir?
cevap: Elektrik akımından

offfff cok iyi :D:D:D:D:D

soru:Üremeyi açıklayınız.
cevap: Anne ve babanın gece yaptığı işe üreme denir

Bu güzeldi :D

Çılgın felsefe hocası 100 puanlık tek soruyu yanındaki sandalyeyi göstererek sorar:
- Bana bu sandalyenin var olmadığını kanıtlayın!
100 puan alan tek kişinin cevabı ise sadece şudur:
- Hangi sandalye ?

-------

^^^
Süper bu :D:D

Geri