• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Okul bitti.

Sınavlardan sonra motosikletimi alıp egedeki şehirleri köyleri dolaşacağım :D

Sağlık meslek okuyorum ben. Yaz stajı diye bi durum var bizde. Pazar günü arkadaşlarla Manavgat'a gidiyoruz. Yaz stajı için bir hastaneyle anlaştık. Hem tatil hem iş anlıyacağınız :) Staj bittiğinde ise ver elini İstanbul.

Şansa bak bende Manavgatta oturuyorum :) Hangi hastanede staj yapacaksın ?

---------------------------------------

Son düzenleme:
Resmen psikolojikmen çöküntü yaşadım, keşke okulda adam gibi ders işleyebilseydim de hiç okul bitmeseydi :S Şuan çok boşum yapabilecek şeylerime bakıyorumda hep boş şeyler ama okul olunca hiç olmazsa elime kitap alıyordum. Kendimi zorşer çalıştırmaya çalışıcam ya da yaz kurslarına giderim.Ya da keşke İngilizce kursu olsaydı 3 ay boyunca her gün 6 saat olsun yinede her gün giderdim, ama yok:nse:

Son düzenleme:
Bune ya :D herkez tatile kacıyor . Bize ise İşe Sabah 8 aksam 9. Pazar günü tatil hadi bakalım :D

Resmen psikolojikmen çöküntü yaşadım, keşke okulda adam gibi ders işleyebilseydim de hiç okul bitmeseydi :S Şuan çok boşum yapabilecek şeylerime bakıyorumda hep boş şeyler ama okul olunca hiç olmazsa elime kitap alıyordum. Kendimi zorşer çalıştırmaya çalışıcam ya da yaz kurslarına giderim.Ya da keşke İngilizce kursu olsaydı 3 ay boyunca her gün 6 saat olsun yinede her gün giderdim, ama yok:nse:

:D Boş olunca bazen okulu özlüyorsun doğru bende de var ama tatilden de zevk alamiyorum :/ Okul olmasını isterdim. :haha

Ben mezun olup yakasını lise derdinden kurtaranlardanım. :) İstanbul Teknik Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü istiyorum, bakalım yarın yabancı dil sınavım hayırlısı. :) Yazın ne yapacağıma gelirse önce İstanbul ardından İzmir ve son olarak Antalya olarak düşünüyorum. :)

Geri