• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Okuldan atılma ile ilgili

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Allies*
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Okul malına zarar vermek atılmak için çok gçerli sebep.
Müdür kamu malına zarar vermekten davada açabilir.KEndisine kalmış bir durum .

ya atılırsın yada seve seve :D kapı taktırcan ^^ hertürlü giricek

Okul malına zarar vermek atılmak için çok gçerli sebep.
Müdür kamu malına zarar vermekten davada açabilir.KEndisine kalmış bir durum .

Yok abi artık atma olayı eskisi kadar değil. Bu sene bizim bir sınıf kavgamız olmuştu 4 sıra, 3 cam kırdık bir de öğretmen masası ve sandalyesi kırıldı sadece, parasını ödedik ve 2 gün uzaklaştırma aldık. Tabii ki son sınıfız belki o yüzden büyük bir ceza almamış olabiliriz ama genede atılacaklarını düşünmüyorum.

Allies* kardeşim sen ailene durumu izah et okul ile gelsinler görüşsünler elbet bir çıkar yolu bulunu 1 ay kaldı şurada okulun bitmesine. Bir şey olacağını düşünüyorum. Fakat en kısa zamanda ailenin okul ile görüşmesi gerekir.

Son düzenleme:

Yok abi artık atma olayı eskisi kadar değil. Bu sene bizim bir sınıf kavgamız olmuştu 4 sıra, 3 cam kırdık bir de öğretmen masası ve sandalyesi kırıldı sadece parasını ödedik ve 2 gün uzaklaştırma aldık. Tabii ki son sınıfız belki o yüzden büyük bir ceza almamış olabiliriz ama genede atılacaklarını düşünmüyorum.

Allies* kardeşim sen ailene durumu izah et okul ile gelsinler görüşsünler elbet bir çıkar yolu bulunu 1 ay kaldı şurada okulun bitmesine. Bir şey olacağını düşünüyorum. Fakat en kısa zamanda ailenin okul ile görüşmesi gerekir.
Okuldan okula değişiyor müdür yardımcılarının insiyatifine bağlı bizim önceki müdür yardımcısı pek ceza vermezdi yeni bir tane geldi çöp attı diye 3 gün uzaklaştırma verdi birine.

Sağolun beyler teşekkür ederim yorumlarınız için ama yarın bakcaz nolcaksa olsun artık bu arada o başkanda gözümden kaçmadı yarın onun ben ****** :D

Aile girerse işin içine dediğim gibi parasını vererek veya yerine yenisini taktırarak kurtulabilir bu durumdan diye düşünüyorum.

Müdürün insafiyetine kalmış ama büyük ihtimalle kapının bedelini ister senden.

Sen önce hocam ben yapmadım çocuk yalan söylüyor felan de olmadı biraz ağla :D :D :D :D Allah'a şükür Ben hiç disipline gitmedği okul içi illegal işler yapmıyorum :D

Sen mi kırdın? Kırmadıysan bir nane olmaz hakkını savun. Eğer kırdıysan babana söyle çabuk kapı taktırsın :D

Sağolun beyler teşekkür ederim yorumlarınız için ama yarın bakcaz nolcaksa olsun artık bu arada o başkanda gözümden kaçmadı yarın onun ben ****** :D
En yanlış düşünce tarzıdır arkadaşınızı zor durumda bırakan sizlersiniz eğer müdür onu sorduğunda iş duruma gelmeden biz yaptık demeniz gerekir çocuk ***** mı suçunuzu üstlensin bu kadar basit düşünmeyin geniş düşünün biraz

Beyler sorun yok kapı zaten yerinden çıkmıştı takmışlardı para ödeme falan yok :D

----------

En yanlış düşünce tarzıdır arkadaşınızı zor durumda bırakan sizlersiniz eğer müdür onu sorduğunda iş duruma gelmeden biz yaptık demeniz gerekir çocuk ***** mı suçunuzu üstlensin bu kadar basit düşünmeyin geniş düşünün biraz
Yapmadığım bir şeye neden ben yaptım diyeyim ?

Atılacağını sanmıyorum aileni çağırırlar eğer zarar varsa ki kapı yerinden çıkmış bir şey yok diye yazmışsın bir şey olmaz bence :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri