• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Okuldan atılma ile ilgili

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Allies*
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Okula göre değişir tabi ama atılmazsın %90 en fazla para ödersin bizim yaptıklarımı görseydin ülkeden uzaklaşdırma almamız lazımdı hatta yarın en son eseri sana ö.m ile yollarım :D

Yanlışlıkla kapı kırınca okuldan atılmakmı olur ? Bu ne biçim bir eğitim sistemi ? Müdür'e diyeceksin,

"Hocam neyse veririz parasını, laf yapma." :D

O zaman evin kapısını kır, evden atıl. :P

Okuldan atılmaya atılacan orası belli. :D

Bu yüzden senin yerinde olsam sanayide işe başlarım.

sen ne yap ne et kapıyı taktır ailenle konuş falan. Öğrenci dosyana ceza düşürtmemeye çalış. İhtar alırsan bişe olmaz sene sonlarında yada mezun olcağı zaman tekrarı olmadığı halde onlar dikkate alınmıyor ama uzaklaştırma,atılma tarzı bir ceza alırsan onun dosyandaki etkisi hiç geçmez ve olası memurluk ve özel sektör iş durumunda zorluklar çıkarabilir.
KISACASI şöyle böyle oldu telafi edeceğim de ikna etmeye çalış uyarı(kınama) cezası almaya bak en kötü kapıyı da taktır. Uzaklaştırma yada atılma tarzı ceza alırsan öğrenci dosyanı kirletmiş olacaksın

Aslinda olay su meslek liselerinde ogrencilere herzaman diger duzeylere gore daha farkli davranirlar nedenini hic bilmiyorum. Eger duz veya anadolu lisesindeysen isin daha zor cunki bunlarda her ne olursa olsun titizlik gosteriyolar. Ama ailenin mutlaka olaydan haberi olmasi lazim mudur aileni cagirip konusabilir evdekilere surpriz olmasin. Bu arada en fazla kapinin parasini alir ogrenci okutmaya bahane ariyo bu devlet cunki issiz ve okumayan sayisi cok fazla.

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

hiçbir cacık olmaz korkma

gözünü korkutma amaçları var ve para koparma :D

rahat ol

içini kararmak gibi olacak ama; bundan 6-7 yıl önce lisedeyken arkadaşlar okulda içki içtiler diye okuldan atılmıştı. Hani bir şeye zarar filan yok; ispat isteseler (o zamanlar) okulda kamera yok. yani itiraz etseler ve az üsteleseler atılmazlardı. fakat disiplin kurulu hiç uyarı filan vermeden attılar. kısacası sende somut bir şey var ve başkan şahit. %51 atılırsın %49 hocaya kalmış fakat lisede artık atılma pek yok. aile gelirse zaten atılmazsın ama baban hocanın yanında sana kızarsa. "iyi yapmışsın oğlum, oğlum değil mi kırar " derse hoca atar. Bu arada başkanı döveceğim filan demişsin gibi; sakın göze batma. en ufak hatanda direk atılmadıysan bile atarlar. hareketlerine çok dikkat et ve göze batma derim

Yok abi artık atma olayı eskisi kadar değil. Bu sene bizim bir sınıf kavgamız olmuştu 4 sıra, 3 cam kırdık bir de öğretmen masası ve sandalyesi kırıldı sadece, parasını ödedik ve 2 gün uzaklaştırma aldık. Tabii ki son sınıfız belki o yüzden büyük bir ceza almamış olabiliriz ama genede atılacaklarını düşünmüyorum.

Allies* kardeşim sen ailene durumu izah et okul ile gelsinler görüşsünler elbet bir çıkar yolu bulunu 1 ay kaldı şurada okulun bitmesine. Bir şey olacağını düşünüyorum. Fakat en kısa zamanda ailenin okul ile görüşmesi gerekir.
Siz naptınız aga, çarşı karışmış la :D

Kapının parasını öde hiçbişey olmaz ben neler neler yaptım atarım dediler hani nere atıldıkmı yok bişey yapamazlar. Veli'ne söyle kapının parasını versin okula olsun bitsin :D

Çıkar parayı yaptırsınlar kapıyı üstüde size kalsın de atmazlar :D Bende okuldan 3 gün uzaklaştırma cezası aldım dün.Bi kapı kırmaktan atamazlar yani öyle.Taş çatlasa uzaklaştırma o da ağır bir suçta

Babana söyle az bi para versin yeter :D ben okulun aynasını kitaplık dolabının camını kırdım para ödemedim :D

durum müdüre de bağlı olmakla birlikte atılacağını sanmıyorum zira ben okul panosuna uygunsuz bir resim asmıştım sadece kınama verdiler :D

Son düzenleme:
nedir bu atılma korkusu okuldan kolay kolay adam atamazlar

----------

okul malına her zarar veren adamı okuldan atsalardı önce bu çocuğu atarlardı :D

Hiçbişey olmazben okulun girişkapısındakı camı kırdım

hoca cagırdı yanına yaptır yoksa atarım para vermicemya hocam param yok nasıl istiosanız öyle yapın dedim çıktım odadan hala okuldayım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri