• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Okullar açılşana kadar egzersiz

Energetic

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 Şub 2012
Puanı
1
Arkadaşlar ben okul açılana kadar evde alet gerektirmeyen egzersizler yapacağım.Yani 3-5 kilo verirsem benim için çok iyi olur.Benim için önerebileceğiniz evde alet gerektirmeyen etkili egzersizler var mı? Yaş 14 (Liseye geçtim.) Kilo:68 Boy:1.80 . Yardımcı olan ya da olmayan tüm herkese teşekkür ederim :shm:

Oruç tut sahurda 1.5 litre su iç sadece yemek yeme sahurda iftarda bol su bir kase çorba bide pide ye ben öyle 5 kilo felan verdim :D

Önerebileceğim şeyler var ama eğer oruç tutuyorsan ramazandan sonra başlamanı tavsiye ederim,güçsüz kalmamak adına.(çünkü eğer egzersiz yapıcaksan düzgün beslenme şart.)

Boy- kilo gayet uyumlu.Ama göbek eritmek istiyorum demişsin o zaman videoya bakmanı tavsiye ederim

Niye kilo vermek istiyosun ki boyuna göre zayıf sayılırsın kendimden biliyorum :D yaş 16 boy 1.83 kilo 65

Daha yaşın 14 yemeye devam et sonra spor belki 'Dwayne Johnson' gibi biri olursun sende :D

Bundan bi 20 gün önce bende merak sarmıştım dambıla, kas yapmaya falan.. Bi deniyim dedim günde 100 mekik 100 şınav 100 dambıl (10kg) birde koltuğa dayanıp 50şer tane yaptım her gün, 15 gün sonunda 4 tane baklavayı çıkarttım, kol kasları ve gögüs kaslarıda azda olsa şişti, şuanda devam ediyorum ve 1,2 ay sonunda gayet iyi vücüt olacağını umuyorum. Boyum : 1.72 - Kilo : 61 - Yaş : 17.
Sende ufaktan başla mekik şınav dambıl derken geliştirirsin..

evde-v%C3%BCcut-geli%C5%9Ftirme-1.jpg

Koltuk için bahsettiğim hareket.

Geri