• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Okullarda Serbest Kıyafet

Bazı okullar direk okul formasına geçiş yaptı.Bazıları ise seçim yaptırıyor çocuklarınız okul formasıyla mı? Yoksa serbest mi ? gelsin diye :)

Gelir dağılımı ve disiplin etmenleri düşünülünce karşı çıktığım bir konu olan var olmayan var :( ayrıca günümüz genç ve çocuklarını idol ezenimleri okula yansır ise kalitesi 0 olan eğitim sistemi ile beraber okullar sadece vakit öldürme mekanlarına dönüşecektir :(

Rezalet başka birşey değil.Giydiğim pantolona yine karışacak yani bu adamlar benim.Yalnız ben peşin peşin söyleyeyim sendikalı öğretmenler serbest kıyafetle gelmeye devam ederlerse tatsızlık çıkar hiç kusura bakmasınlar.

ben İstanbuldayken ilk çıktıgı zaman bizim okul serbestti bu yeni yani Mersin'deki okulda okul kıyafeti galiba öyle yazıyor bende anlamadım birşey :D

Bizim okulda geçen sene serbestti ama bu sene siyah pantolon beyaz tişört giyilcekmiş sadece :D

Bizim geçen sene 3 gün serbest, 2 gün resmi kıyafetti. Küfür eder gibi 2 gün resmi kıyafetide koydular.

Bu sene herhalde aynı olur veya full serbest olur. Tek temennim bu.

o iş sonradan iptal edildi diye biliyorum ben. Maddi durumu iyi olmayan öğrenciler vs. vs. olaylar yüzünden iptal edildi demişti biri bana. Okuldaki bir öğretmendi galiba..

Hem napcan ersan okula sivil gidip :D kıyafet kıyafettir. Memnun değilsen çıplak git :D :D :D

Bence serbest olmalı durumu olmayanın yani bir tane pantolon bir tane tişörtüde mi yok arkadaş mesela ben geçen sene 1 pantolon 1 tişörtü en az 10 gün giyerdim hiç değiştirmeden :D

Serbest kıyafet olayı zaten askıya alındı diye biliyorum gelen tepkilerden sonra genelge geri çekilmedimi

Serbest kıyafet olayı zaten askıya alındı diye biliyorum gelen tepkilerden sonra genelge geri çekilmedimi

Bizim okul yine serbest kıyafet hatta dün arkadaşı kayıt yaptırmaya gittik.Okula serbest mi ? Okul formasıyla mı ? gelsin diye sordular imza felan attı :)

Bence serbest olmalı durumu olmayanın yani bir tane pantolon bir tane tişörtüde mi yok arkadaş mesela ben geçen sene 1 pantolon 1 tişörtü en az 10 gün giyerdim hiç değiştirmeden :D

Kapitalizm zaten iliklerimize kadar işlemiş belli başlı yasaklarla bunları önlemeye çalışmak daha saçma oluyor.Mademki amaç gerçektende fakirle zengin arasında fark olmamasıysa kumaş pantolonla aynı renk aynı tür olupta sadece dikişi farklı olduğu için keten pantolonla okula sokmamaları tamamiyle saçmalık olur.Bizimde durumumuz normal iyi fakat bende çeşit giymiyorum hiç çünkü habire kıyafete para vermeyi sevmiyorum pek abim ise tam tersi para buldumu kıyafete yatırıyor.

----------

o iş sonradan iptal edildi diye biliyorum ben. Maddi durumu iyi olmayan öğrenciler vs. vs. olaylar yüzünden iptal edildi demişti biri bana. Okuldaki bir öğretmendi galiba..

Hem napcan ersan okula sivil gidip :D kıyafet kıyafettir. Memnun değilsen çıplak git :D :D :D

Benim derdim o değil,ufacık detaylara bile karışılması.Askeriye sistemi saç kes resmi kıyafet giy neyiz lan biz :D

Yeni bakan o sistemi iptal etmişti diye biliyorum ben.

Kapitalizm zaten iliklerimize kadar işlemiş belli başlı yasaklarla bunları önlemeye çalışmak daha saçma oluyor.Mademki amaç gerçektende fakirle zengin arasında fark olmamasıysa kumaş pantolonla aynı renk aynı tür olupta sadece dikişi farklı olduğu için keten pantolonla okula sokmamaları tamamiyle saçmalık olur.Bizimde durumumuz normal iyi fakat bende çeşit giymiyorum hiç çünkü habire kıyafete para vermeyi sevmiyorum pek abim ise tam tersi para buldumu kıyafete yatırıyor.

----------

Benim derdim o değil,ufacık detaylara bile karışılması.Askeriye sistemi saç kes resmi kıyafet giy neyiz lan biz :D

Gelecek nesil

Oğlum ben aynı pantolon ve aynı tişört ile okula 4 hafta 3 gün gittim be. :pispis Bana göre bunu yapmalarının sebebi okula kazanç sağlamak. Sen o kıyafeti alıyorsun ve bunun belirli bir miktarı okula gidiyor. Ersan'ın dediği gibi bunlar hep ''Game Of Kapitalizm'' :pispis

Onlar değilde sakalı serbest bırakmaları lazım sakalı kesince performans kaybı oluyor.

kurtarma sınavı için okula gittim bizim okulda üni formaya geçmiş anket yapılmış velilerle.

Geri