• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Okullarda Serbest Kıyafet

Allah'tan bu yıl stajyerlik denen şey var. :D 2 gün okula gidicez zaten ondada kimin ne giydiğinden onlara ne. :D

En son saç serbest diye biliyorum en azından bizim okulda 2. dönem saçlara birşey demediler.

Bu sene 12. sınıfların sakallarına karışırlar mı acaba?

En son saç serbest diye biliyorum en azından bizim okulda 2. dönem saçlara birşey demediler.

Bu sene 12. sınıfların sakallarına karışırlar mı acaba?

Bizim okul bile saçlara karışmadı ve Meslekte okuyorum. :D Bildiğin askeriye gibi. Ama sakallara kesinlikle taviz vermezler. Kirli sakal yapıp hocanın önüne çıkacaksın. Bu saygısızlık oluyor. :ent Her ne kadar bazıları saygıyı haketmese de :drym:

Birazda çevrendekileri düşün.

Diyorumya saçma sapan kısıtlamalarla hiç kimseyi eşit gösteremezler.O çocuk dersaneye giderkende belli olucak hali hatta belki gidemeyecekte veya başka şeylerde.Kapitalizmin sarmaşık gibi sardığı ülkede okullarda basit kurallarla kimseyi eşit gösteremezler.

Bizim okul bile saçlara karışmadı ve Meslekte okuyorum. :D Bildiğin askeriye gibi. Ama sakallara kesinlikle taviz vermezler. Kirli sakal yapıp hocanın önüne çıkacaksın. Bu saygısızlık oluyor. :ent Her ne kadar bazıları saygıyı haketmese de :drym:
Her hocaya saygı gösteririm, ancak sevdiğim hocalara gösterdiğim saygıyı çok fazla belli ederim. Saygıyı hak etmeyenlerle zaten muhattap bile olmam. Lise son oldum ve Teknik Lise'de okuyorum çok şükür şu zamana kadar not için hiç bir hocaya dilenmedim. İnşallah bu senede dilenmem.

bize mesaj geldi hangisi olsun diye biz serbest olsun dedik zaten müdür de serbest olmasını istiyor

Bence serbest olmalı durumu olmayanın yani bir tane pantolon bir tane tişörtüde mi yok arkadaş mesela ben geçen sene 1 pantolon 1 tişörtü en az 10 gün giyerdim hiç değiştirmeden :D
Sen yine iyisin ben bir gömlek 1 pantolon 1 ay boyunca hep aynı tip dolaştım annem kızdı sonra :D.
Ayrıca 1 gömlek pantolon ve cekete 150TL vermek daha aptalca. 150 kağıda bir sürü kıyafet alınabilir 2-3 pantolon 4-5 t-shirt alırsın, hem dışarıda da giyebilirsin. O zengin fakir olayı ise saçma bir şey. O zaman beden eğitimi dersi de olmasın okulda galoşla gezelim. Marka ile ezmek isteyen her türlü ezer, sadece okul kıyafeti giyilse bile. Bize de yazık yaz-kış kravat ceket çekilmez

Geri