• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ölmeden Mezara Koydular :)

Resmi belgelerde hala ölü olarak mı geçiyorsun? Devletin bir çok kazık gibi vergisinden kurtulabilirsin bu sayede. :D

Geçmiş olsun. :)
yok kardeşim ben arayınca tutanak değişmiş nüfustan düşmemişler Sağolasın:D

----------

allah rahmet eylesin çok iyi çocuktu :S

Edit : geçmiş olsun dostum

Amin :) Sağolasın kardeşim :)

----------

Büyük geçmiş olsun kardeşim. Verilmiş sadakan varmış topla mahalldeki cocluk cocugu seker çikolata dağıt bir kaç garibanın karnını mutlaka doyur.
Sağolasın kardeşim annem dağıttı sağolsun

----------

O taraf nası ya güzelse gelek bizde :D
Geçmiş olsun şaka biyana
Aynı gardaş, Burda bile ekmek 1,5 lira :) Allah razı olsun sağolasın :)

----------

Geçmiş olsun dostum cidden ucuz kurtulmuşsun

Sağolasın kardeşim ucuz atlattık

Left 4 Dead 2'dan çıkıp bu konuyu okuyunca nedense içimde tuhaf bir korku oluştu. :D

Geçmiş olsun hacım.

Çok geçmiş olsun , allah hiç bir aileye evlat acısı yaşatmasın...

kardeş geçmiş olsun çok feci bi olayda anlamadıgım kaza yaptı otibis cesetler yayıldı etrafa sende otobüsten inip evemi gittin :D

Geçmiş Olsun :)

Cenaze belgen olması nasıl bir duygu ?

Zombi gibiyim diyebilirim :D

----------

Left 4 Dead 2'dan çıkıp bu konuyu okuyunca nedense içimde tuhaf bir korku oluştu. :D

Geçmiş olsun hacım.

Sağol kardeşim :)

----------

Çok geçmiş olsun , allah hiç bir aileye evlat acısı yaşatmasın...

Sağol kardeşim , Amin ..

----------

kardeş geçmiş olsun çok feci bi olayda anlamadıgım kaza yaptı otibis cesetler yayıldı etrafa sende otobüsten inip evemi gittin :D

Sağol kardeşim , 30 dakka otobüste kaldım yaralı çoktu sonra çıkardılar beni 2 saat kendime gelemdim sonra servis geldi bene eve bıraktı :D

Geri