• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ölmeden önce kesinlikle izlemelisin dediğiniz filmler..

Diktatördü sanırsam filmin ismi Aladeen isimli karakter için izlenmeli bence :)

Tom Cruise un oynadığı Zombilerin olduğu 2013 yapımı bir film vardı adı aklıma gelmedi şimdide bilen arkadaşlar yazar neyse bu film izlenmeli kesinlikle tavsiye ediyorum

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
--
#
heh geldi aklıma "World War Z"

Tom Cruise değildi o sanki ya Brad Pitt'di

Inception izlemen lazım. Esaretin Bedeli'de var. Gerçeğe Çağrı da olabilir.

Tom Cruise un oynadığı Zombilerin olduğu 2013 yapımı bir film vardı adı aklıma gelmedi şimdide bilen arkadaşlar yazar neyse bu film izlenmeli kesinlikle tavsiye ediyorum

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
--
#
heh geldi aklıma "World War Z"

Tom Cruise Oblivion da oynamıştı , World War Z de Brad Pitt . Düzelteyim dedim yanlış anlama

Geri