• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Omd 48 Lv Huv Görevi

TurkMania

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
1
Arkadaşlar huv çok hızlı ve ölmek bilmiyor 48 in son görevi bitiremedik bitirenler yardımcı olursa sevinirim.

Ben görevleri bitirdim 56 lwl im.Nasıl bir görev anlatırsan yardımcı olabilirim.

ben omd yim ama bu görev geçilmek bilmiyor süre yetmiyor bir çözümü yokmudur omd olduğuma pişman oldum ...

Bak TurkMania şöyle yap. Hafif önüne geç. sonra onla beraber vururken gazdan ayağını çekme 3 kere üst üste vuruyor :D

Edit: Şu Damage Boosterleri nasıl kullanıcaz sağ tıklıyorum bişi olmuyor.

gir onun önüne bas frene sonra bakalım köklesin gazı :)

not: sadece tahmin xD

Benden Teori Ben Dedım Sekılde Yapdım: 5 lık Dmg Yukseltıcı Al Huv yaparken Combo yap Combo yaparken Nos %2 serı Yukselıo O sırada Dıkkatlı Sur Hıc bı yere carp madan Gıt kı Hızın kesılıp ZamanDan Yırtacan Ve Huv Patlatcan Aracı Yakalayı Bılesın Adama Tam yakın ken 5 lık Dmg yukseltıcı Bas Adamı solla Motor Kısmından gır ve En asa 125 150 Dmg vurcan Oda Huv aracının %20-%15 canın Dusurcekdır. Nos Bırıktırın Adam Vurdumu Hızlanıo O arada Sende Nos la Adama Yetısıp Hep Solayıp Motor Kısmından Vurmaya Calıscan Ben hep Böyle yaparak yapdım

Benden Teori Ben Dedım Sekılde Yapdım: 5 lık Dmg Yukseltıcı Al Huv yaparken Combo yap Combo yaparken Nos %2 serı Yukselıo O sırada Dıkkatlı Sur Hıc bı yere carp madan Gıt kı Hızın kesılıp ZamanDan Yırtacan Ve Huv Patlatcan Aracı Yakalayı Bılesın Adama Tam yakın ken 5 lık Dmg yukseltıcı Bas Adamı solla Motor Kısmından gır ve En asa 125 150 Dmg vurcan Oda Huv aracının %20-%15 canın Dusurcekdır. Nos Bırıktırın Adam Vurdumu Hızlanıo O arada Sende Nos la Adama Yetısıp Hep Solayıp Motor Kısmından Vurmaya Calıscan Ben hep Böyle yaparak yapdım

Oros un yollarini bilmiyorsun galiba adam öyle bir yerden gidiyorki imkansiz bunu yapmak....

orostakini yaptımda moonpalace dekini yapamdım (Mr.H)1 vuruyorum gazı köklüyo adam yetişene kadar şekilden şekle giriyorum aldığı virajlar zaten ayrı bi dert. yardımcı olmak isteyenler pm atabilir :(

ben :D yuki görevindeyim şu an

oda bumm sonra 1 görev 100.000 mitoı verdi sonra kendi arabamı bana tanıttı ardından görevler bitti şimdi nasıl lv kasıcam bilmiyorum :pro

Senin dediğin görevde bende takıldım.:cry: Hatta o görev yüzünden oyunu bıraktım :hihi:

Geri