• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Omd 48 Lv Huv Görevi

Bende yapamadım onu güvendiğim biri var o yapıyo görevleri ama huv un farina fln vurunca 2 kere vurmus gibi oluyo .. Bide Booster protector kullan caparsan nosun gitmesin...

Arkadaşlar kesinlikle arabanızın (kendi eksiz) durabilitysi 100 den aşşağı olmasın. sonra ah den kendi lv inize uygun parça alın ve aldığınız parçanın üzerinede 1 parça daha alın (1 slota 2 tane takılabiliyor 1 ini önce diğerinide sonra takıyorsunuz. toplam 4 parça) ardından dura double B alın 2 adet tanesi 35 durability verir. böylece arabanızın durabilitysi 250 nin üstüne cıkar ve patlatmanız daha kolay olur. huvu kovalarken item kullanmadan kovalamayın. tavsiyem damage power up - durability enhancer (ben böyle yaptım) başka soru varsa sorabilirsiniz epey bi uzmanlaştım drift cityde :)

adama fardan vurmaya çalışın fardan vurun nosu köklücek sizde yine onun tarafına doğru gaza basarak yön tuşunada basın kaçmaya calısırken sizin arabanın kaputu onun yana sürtüyor ve böylede canı gitmiş oluyor ;) adam büyük düz yola cıkarsa arkasından roket gibi gelmeyin manevra yapar siz fren yapana kadar oda fren yapar ve sizden daha yawas 1 şekilde gider size yetiştiğindede nosu kökler gider

sakın roo olma roodada 38de war o görew bende yanlışlıkla roo oldum ztn yeni den kascam:S

Geri