• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Online Counter,Gta vs?

Gloomy Woods

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ağu 2011
Puanı
13
Beyler bundan böyle silkroad'ı bırakmış bulunmaktayım artık çok sıkıldım.Online oyun arıyorum fakat öyle silkroad tarzı bir şey değil.

Mesela counter,gta,araba yarışları vs bu tarz oyunlar arıyorum.Ama ''online'' tabi.Bu tarz oyunların online olanlarından falan pek anlamam.Mesela nerden indirmeliyim,server vs.gibi şeyler var diye biliyorum nasıl oluyor,counter mi,gta mı,yoksa araba yarışlarını mı oynayan daha çok insan var?Sorularım bunlar yani beni anlayan ve yardımcı olan herkese şimdiden çok teşekkürler.Acil olarak bekliyorum yardımlarınızı.:rbk:

CS kraldır be abi. Ama Need For Speed World'da var. Araba oyunu olarak. :ent Server işi basit. Oyunun online/multiplayer moduna girdiğinde Server List gibi birşey çıkar. Oradan bulabilirsin. :ent

cs online var nexonun ya da gtayı mp olarak indirip oynayabilirsin

Cs nexonu indirdim diyelim.Nasıl oluyor yani üst baş alma veya para vs gibi şeyler var mı counterda?

(Daha önce online olarak oynamadım biraz bilgilendirirseniz oyun hakkında sevinirim) :)

GTA San Andreas'ı online oyanabilirsin tek yapman gereken '' Mirror by GTA SA-MP Team '' adlı yamayı indirip , oyunun kurulu olduğu klasöre kurmak . Boyutu çok küçük 5 10 mb birşeydi.

Cs nexonu indirdim diyelim.Nasıl oluyor yani üst baş alma veya para vs gibi şeyler var mı counterda?

(Daha önce online olarak oynamadım biraz bilgilendirirseniz oyun hakkında sevinirim) :)
.
.
Aynen öyle oluyo rütbeler falan var benim hesabımın şifresine bişey oldu biri çaldı heralde gitti gül gibi hesap şimdi yeni bitane açtım kd 87 :D

Geri