• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad'ı bıraktım oyun önerin?

Biraz araştırdım oyunu güzele benziyor ama bu tarz oyunlar zor gibime geliyor (daha önce bu tarz oyun oynamadım)Mesela oyundaki gold meselesi,üst baş meselesi gibi şeyleri çözmem zor olur mu?Veya ne bileyim silkroad gibi silaha + basma falan var mı? :) Ne kadarlık oyun yani ne zaman açıldı,hile gibi saçmalıklar var mı vs türü şeyler var mı oyunda,player sayısı nasıl?
Biraz bilgilendirirseniz sevinirim.

Gold item kasma gibi bir olay yok.
Oyun gayet iyi Counter Strike oynamak boş iş. 4-5senelik CS geçmişim var çok iyi oynuyodum eskiden bıraktım para yok o işte.
Hem para hem zevk diyosan Point'e bi sar. Çarını iyi yaparsan 1500-2000TL ye çar satanlar var gayet iyi. Combat Arms'da öyleydi fakat o oyun cacık oldu.
Pointe ilk girdiğinde oyunun mantığını anlayacaksın çok zor değil zaten.

----------

Ayrıca silkroadı bıraktıktan sonraki sardığım ve oynuyor olduğum oyunların resmini ekledim.
Daha bir çok oyun inik duruyo fakat setup şekilde hazır kurmadım. Vakit bulamıyorum pek işten :)

s5y2d.png

Gold item kasma gibi bir olay yok.
Oyun gayet iyi Counter Strike oynamak boş iş. 4-5senelik CS geçmişim var çok iyi oynuyodum eskiden bıraktım para yok o işte.
Hem para hem zevk diyosan Point'e bi sar. Çarını iyi yaparsan 1500-2000TL ye çar satanlar var gayet iyi. Combat Arms'da öyleydi fakat o oyun cacık oldu.
Pointe ilk girdiğinde oyunun mantığını anlayacaksın çok zor değil zaten.

----------

Ayrıca silkroadı bıraktıktan sonraki sardığım ve oynuyor olduğum oyunların resmini ekledim.
Daha bir çok oyun inik duruyo fakat setup şekilde hazır kurmadım. Vakit bulamıyorum pek işten :)

s5y2d.png

Anladım.Bu oyunu da indireyim bakalım böyle savaş oyunlarını counter tarzı oyunları severim.Birde ilerlemeli veya level kasmalı olursa çok güzel olur.Rütbe falan demiştin mesela oda güzel olabilir.İndiriyorum bakalım kısa sürede çözerim oyunu İnşAllah. :)

----------

Anladım.Bu oyunu da indireyim bakalım böyle savaş oyunlarını counter tarzı oyunları severim.Birde ilerlemeli veya level kasmalı olursa çok güzel olur.Rütbe falan demiştin mesela oda güzel olabilir.İndiriyorum bakalım kısa sürede çözerim oyunu İnşAllah. :)

Birde bunun Türkçe dil olanı da var mı?Yoksa oyun İngilizce mi?(Gerçi silkroad'da sanki Türkçe oynuyorduk.Ama yinede Türkçe olsa daha iyi olur) :D

Anladım.Bu oyunu da indireyim bakalım böyle savaş oyunlarını counter tarzı oyunları severim.Birde ilerlemeli veya level kasmalı olursa çok güzel olur.Rütbe falan demiştin mesela oda güzel olabilir.İndiriyorum bakalım kısa sürede çözerim oyunu İnşAllah.

Aşağıda görmüş olduğun rütbelere ulaşmaya çalışacaksın. Binbaşı birinci kademe yani mübarek level 31'den sonrası önemli ve parayı yapabileceğin leveller.
Kastıkça oluyor silkroad gibi. Adam öldürmen ve ölmen arasındaki fark iyi olmalı. Eğer başlangıçta berbat ederim diyosan ilk yan çarla başla. Sonra asıl çarını aç daha önce oynamadıysan. Ben oynadığım için direk çar açtım. Şuan "Uzman Çavuş 2.Kademe" deyim. Daha 3gün oldu.

guide_level_01.jpg
guide_level_02.jpg

guide_level_03.jpg
guide_level_04.jpg

guide_level_05.jpg
guide_level_06.jpg

hmm baktmı yok oyun c9 a benziyor hemen sıkıyor böyle oldumu çünkü yapılabilecek şeyler sınırlı hep magara hep magara olmuyor

----------

Aşağıda görmüş olduğun rütbelere ulaşmaya çalışacaksın. Binbaşı birinci kademe yani mübarek level 31'den sonrası önemli ve parayı yapabileceğin leveller.
Kastıkça oluyor silkroad gibi. Adam öldürmen ve ölmen arasındaki fark iyi olmalı. Eğer başlangıçta berbat ederim diyosan ilk yan çarla başla. Sonra asıl çarını aç daha önce oynamadıysan. Ben oynadığım için direk çar açtım. Şuan "Uzman Çavuş 2.Kademe" deyim. Daha 3gün oldu.

guide_level_01.jpg
guide_level_02.jpg

guide_level_03.jpg
guide_level_04.jpg

guide_level_05.jpg
guide_level_06.jpg

pb war rockun çakması gibi ikisine oynadım hatırı sayılır derecede fakat war rock baya önde ama hackerler yüzünden war rock kendini bitirdi bnde o yüzden geçmiştim zaten pb ye ama çok zevkli gelmedi bıraktım onuda

pb war rockun çakması gibi ikisine oynadım hatırı sayılır derecede fakat war rock baya önde ama hackerler yüzünden war rock kendini bitirdi bnde o yüzden geçmiştim zaten pb ye ama çok zevkli gelmedi bıraktım onuda

PB'yi hergün oynamayacaksın zaten , sıkılırsın. 2 yada 3 günde 1oynayıp 3-5 saat kasacaksın.
Yada bütün gününü vereceksin hedefine ulaşamadığın taktirde herşey sıkar zaten. O yüzden onun yanında birkaç oyun daha önerdim arkadaşa :)

PB'yi hergün oynamayacaksın zaten , sıkılırsın. 2 yada 3 günde 1oynayıp 3-5 saat kasacaksın.
Yada bütün gününü vereceksin hedefine ulaşamadığın taktirde herşey sıkar zaten. O yüzden onun yanında birkaç oyun daha önerdim arkadaşa :)

La git şurdan adam sro gibi bişey arıyor fps aramıyor burayı terk et. :D

Yukarıda ki arkadaşın söylediği neverwinter'de güzele benziyor onuda deneyeceğim.Bakalım artık ikisini bir arada götürebilir miyim.Çünkü her gün her gün sıkar gibi geldi bana da point blank. :)

----------

Her gün en azından 5-6 saat pc başındayım.Her gün sürekli ilerleyip bir yandan da zevk alabileceğim tarzda bir oyun istiyorum.Bakalım neye başlayacağım gittikçe kafam karışıyor. :(

never winter bende oynamıştım grafikleri hoşuma gitmeyince sildim :D

Benim tavsiyem HoN oynaman, bunun sebebi ise ne kadar nakit çekersen çek maç esnasında karşı oyuncuya üstünlük kuramıyorsun. 1 Levellik hesap ile 90 lvl adamı alabilirsin.Fakat oyunu çözmesi biraz zamanını alır

Renaissance Heroes öneririm.Oyun daha yeni 1-2 aylık bir oyun.Türkçe seslendirmeleri felan harika.Ayrıca pay to win olayı yok play to win olayı var.27 Ekim'de İstanbul'da 6000 TL ödüllü turnuva düzenliyorlar.Diğer FPS lerden biraz farklı bir oyun grafikleri seslendirmeri çok iyi.

cs 1.6 nasıl oluyor online daha önce oynamadım?Oynayan player sayısı iyi mi,silkroad gibi item,gold vs türü şeyler var mı vs.? :)

----------

Biraz araştırdım oyunu güzele benziyor ama bu tarz oyunlar zor gibime geliyor (daha önce bu tarz oyun oynamadım)Mesela oyundaki gold meselesi,üst baş meselesi gibi şeyleri çözmem zor olur mu?Veya ne bileyim silkroad gibi silaha + basma falan var mı? :) Ne kadarlık oyun yani ne zaman açıldı,hile gibi saçmalıklar var mı vs türü şeyler var mı oyunda,player sayısı nasıl?
Biraz bilgilendirirseniz sevinirim.
şuan cs denince 1.6 zaten 1.5i bitirdiler çoğu sunucu serverlarını kapıyor global off. tutmadı şuan 1.6 patlama yaşıyor o kadar diyim sana 7/24 32/32 serverlar var düşün...

Sniper ghost warrior 2 . Oldukça zor ve eğlenceli.

valla dostum bende mmorpg oyunu arıyorum ama yok ragnarok online 2 yi denedim yok sarmadı anime tarzı çocuksu grafikleri var allods online indirip baktım full türkçe grafikleri çöp guildwars2 var mükemmel bişey 10 lvl ile 11 lvl arası ne kadar zaman harcıyorsan 79la 80 arasındada o kadar zaman harcıyosun gittikçe zorlaşma olayı yok herkes eşit pvplerde itemler pve falan görevlerle yapılıyor ama oyun 100 lira aldıktan sonra sro gibi silk falan çekmene gerek yok yani parayla üstünlük sağlıyacak bi olay yok 1 kere alıyosun cebinden 1 kere para çıkıyor sonra para yatırmıyosun grafikleri harika tabi 100 liram olmadığı için başlayamıyorum :D

Neverwinteri kurdum ama kastı mecburen sildim pcyi yenileyince oynarım, ayın ilk gününden 6 gb gitti. :D

Geri