• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Online Oyun Yardım?

Jokzilla

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 Ocak 2013
Puanı
2
Arkadaşlar 5-6 senedir silkroad oynuyorum pvp server vs. her türlüsünü oynadım artık çok sıkıldım silkroaddan sürekli kas kas kas...
İnternet üzerinden güzel (görüntülü) web tabanlı yeni ''online'' oyun varsa bildiklerinizi yazar mısınız ve oyun hakkında biraz da bilgilendirirseniz sevinirim.
Yardımlarınızı,fikirlerinizi bekliyorum.:rbk:

O tarz değil yani internet üzerinden oynanan örneğin dragon fable tarzı,darkorbit tarzı. :)
Yorumlarınızı bekliyorum.

City of Steam açılacak yakında.Türkçe olacak 1 martta açık beta başlıyor.Oyunu görünce browser tabanlı olduğuna inanamayacaksın.

Battle star galactica 'nın oyunu vardı 3d webbrowserden oynanıyor hemde onu bir araştır çok güzel oyun.

Duzgun istedigim tarzda bi serverde bulamıyorum artık zsro var mesela ama ondada herkesin elinde +15 nova falan dolu.Yani soyle elinde bi +7+8 falan olunca serverda yerin olabilecek bi server olsa tamam ne bilim ya oyle bi server varsada soylerseniz sevinirim. Oneri vee yorumlarinizi bekliyorum.

Drakensang
Epicduel
City of Steam
Nova Raiders
Guns and Robots
Battlestar galactica
Kings Road
Chrono Tales
Steel Legions
Tanki online
MaidMarian - Sherwood
Offensive combat

önerdiğim oyunların 2tanesini oynamadım,hepsi çok güzel oyun

bu günlerde cso (counter strike online) kapalı beta başladı ben denedim pek fena sayılmaz onu deneyebilirsin en azından yabancılık çekmezsin :D

Geri