• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ortada kalan cenazelerimizi dişliyordu akbabalar.

Aktiflik
K.Tarihi
14 May 2011
Puanı
2
Bir şeyi ne kadar çok dile getirirsen başına gelir misali gelmişti başıma yaşadıklarım.Öyle değişti ki hayatım ben bile ne oldu nasıl oldu anlıyamadım.Dönüp ardıma baktığımda bunları ben mi yaptım diyeceğim birsürü anım vardı artık.Evet diğer bütün insanlar gibi kafamı duvarlara vurmak için bir sebebim vardı.O duvarlarla konuşabilirdim artık yada boş vakitlerimi bir bankta geçirebilirdim.Herşeyimi kaybettim diyenleri görünce gülümseme fırsatımı bana verdiğin için teşekkürler tanrım.Yine de hayatı tekrar kurma fırsatım olduğu için şimdilik mutluyum.

Evet beyler yeni hikayemizin temellerini salladım sürekli yazamıycam sabah 9-aksam 9 arası çalışcam yeni bir hayat kurmaya çalışıyorum yine sazan.avi dalgası çıkmasın diye yer yer hayatımdan resimler atmayıda düşünüyorum bugün biraz yeni şehrimi gezmeliyim hikayemiz yarın başlar reservedlerinizi alın ilgi olursa devam edeceğim ilginin kesildiği yerde başlığın çökeceği bir hikaye olcak.Hayattan ders almak isteyenler varsa reservedlerini alıp beklesinler.

Şarkımızı unutmayalım beyler.

<font color="#ffa07a"><strong>

Son düzenleme:
Kısa bir part sallayım bari iştahınız açılsın

Az çok hepiniz tanıdınız beni evet beyler normal hayatımda da herkesi trolleyen 19 yaşına kadar afacan olarak tanımlanan biri olarak yaşadım.geçen sene sınavda istediğim yer olmadığı için tekrar dershaneye yazıldım.Dönüp baktığımda keşkelerimden biri olacak sanırım bu dershane.
İlk gün hocaların hepsini tanıyor olmanın ve kimsenin birbirini tanımamasının verdiği özgüvenle sürekli dersi trolleyip milleti güldürmüştüm herşey istediğim tarzda devam ediyordu.Trollemekten kastım şu gördüğünüz barzolardan değil beyler bilirsiniz övünmeyi sevmem ama lafı gediğine koyan biriyimdir yani boş konuşmam konuştuğum yerde de dikkat çekmeyi beceririm.Bunun sayesinde tenefüste sigara içecek arkadaşlarım ve merhaba diyerek göz kırpabileceğim birkaç kız arkadaşım olmuştu bu gayet güzel birşeydi benim için.İlk gün izlenimlerim arasında sevgilimden yeni ayrıldığım için kızlar da vardı dershane kantininde dikkat çekmek için olmasa da karı kız kesmek için çıkmak gayet mantıklı geliyodu.Kantine çıktım ve bakınmaya başladım sanırım bu sene çok verimsiz geçecek oğlum kubi diye dertlenirken lise arkadaşım özlemi gördüm.Gidip konuşmak istemedim aslında onun geleceğini biliyordum.Neden gitmedin derseniz mesele şu ki kıza gitsem yanındaki kızlardaki ilk görüntüm farklı olcaklı özlemin bana gelmesi akabinde kızlarında gelmesi ve tanışma faslı sanırım dershanenin ilk günü için bana yeterliydi.

---------------------------------------

Son düzenleme:
Yavaştan kalabalıklaştığına göre bir part daha sallayım bugün izin günüm :D

2. gün dershaneye gittiğimde sigara içebileceğim ve takılabileceğim kızların olması benim için güzel haberdi hemde çok güzel.derse girmeden kantine çıktım kantinde arkası bana dönük bir kız gördüm kıvırcık saçlı kotlu falan yüzünü görmedim ama alla yaratıyo be kubi dememe sebep oldu zaten uykum açılmamış daha kahve aldım sınıfa geçtim bizim yeni arkadaşlarla muhabbet falan ediyoz işte ders başladı.Matematikciyle 1 günde kanka olmanın sevincini yaşıyordum adamla şakalaşıyoduk bildiğin o arada kapı çaldı içeri bi kız girdi 1.76(sonradan bilgi) boyunda zayıf kıvırcık saçlı bebek gibi yüzü var.O an kendimi yere atıp allanı seven üstüme kat çıksın diye bağırmak yada kızın ayağına gidip çok güzelsin diye ağlamak geldi.Kız aslında bu kadar mükemmel değildi belki ama kıvırcık benim zaafımdı bu yeterince açıklıyo heralde.Neyse kız girdi orta sırada biyere oturdu.Ders bitene kadar 4 ders kızı güldürmek için dersi trolledim saçmaladım düşündüm nasıl tanışırım diye hiçbirşey bulamadım normalde direk gidip saçmalayan ben hiçbirşey bulamadım kız karşısında.

Yavaştan kalabalıklaştığına göre bir part daha sallayım bugün izin günüm :D

2. gün dershaneye gittiğimde sigara içebileceğim ve takılabileceğim kızların olması benim için güzel haberdi hemde çok güzel.derse girmeden kantine çıktım kantinde arkası bana dönük bir kız gördüm kıvırcık saçlı kotlu falan yüzünü görmedim ama alla yaratıyo be kubi dememe sebep oldu zaten uykum açılmamış daha kahve aldım sınıfa geçtim bizim yeni arkadaşlarla muhabbet falan ediyoz işte ders başladı.Matematikciyle 1 günde kanka olmanın sevincini yaşıyordum adamla şakalaşıyoduk bildiğin o arada kapı çaldı içeri bi kız girdi 1.76(sonradan bilgi) boyunda zayıf kıvırcık saçlı bebek gibi yüzü var.O an kendimi yere atıp allanı seven üstüme kat çıksın diye bağırmak yada kızın ayağına gidip çok güzelsin diye ağlamak geldi.Kız aslında bu kadar mükemmel değildi belki ama kıvırcık benim zaafımdı bu yeterince açıklıyo heralde.Neyse kız girdi orta sırada biyere oturdu.Ders bitene kadar 4 ders kızı güldürmek için dersi trolledim saçmaladım düşündüm nasıl tanışırım diye hiçbirşey bulamadım normalde direk gidip saçmalayan ben hiçbirşey bulamadım kız karşısında.
heyecanlanınca trolleyemiyon olm bizzat denendi :D zaten varsa doğanda vardır eğer düşünürsen daha saçma ve güldürmeyen espiriler bulabilirsin hayatına akışına bırak kenyalı kardeş ;)

O gün tarihimin en bahtsız dönemini yaşamıştım sanki sanki osmanlı gibiydim tek farkım duraksama yaşamadan yıkılışa geçmiş gibiydim.Ama daha bitmedi bizim bebeleri aradım hemen kızın anadolu mezunu olduğunu biliyodum en azından soruşturdum kıvırcık falan dediler adı dilara.Dilara ki ne dilara güzel kız.Ertesi gün sabah asansörde çıkmadan önce merhabalaştık ama muhabbet kuramadım kızla yine aklıma gelmedi birşeyler ama bugün tanışmalıydım yeter artık diye düşündüm.Ders bitimi yazıldım kızın peşine sonra bi ara yavaşladı hızlandım falan tam yan yana geldik.

+Merhaba dilara
-Merhaba kubi
+Eve gidiyosun galiba benimde bu tarafta işim var laflarız biraz
-Olur
+Napıyosun nasıl gidiyo hayat? (mallığa bak sanane başka konu mu bulamadın)
-Kötü ya
+Neden ?
-Bir sene daha kaldık işte haliyle ailenin beklentileri falan artıyo can sıkıcı bir durum.Sen ne okumak istiyosun?
+Pek hedefleri olan biri değilim aslında sadece geçen sene tercih yaparsam aklımda kalcaktı istemedim bir sene daha deniyorum.
-Anladım hayırlısı olsun pek farklı değiliz aslında.

O arada kızın telefonu çaldı annesiyle konuştu geliyorum falan diye zaten telefonu kapattığında evlerinin önündeydik.

-Neyse bizim eve geldik ben eve çıkıyorum hadi görüşürüz yarın kubi.
+Görüşürüz.

----------

Akşam tam facebook falan eklemeyi düşündüm ama ergenlik olcak diye vazgeçtim yarın yine aynı yolda yürürüz diyerekten kendimi rahatlattım.Sabah kız gelene kadar dershane önünde sigara içiyim dedim ders başladı 15 dakika geçti kız gelmedi haliyle bende yukarı çıktım.2. ders gelmişti heralde şimdilerde düşünüyorumda onu nasıl bu kadar süredir aklımda tutuyorum bende bilmiyorum.

Geri