• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ÖSYM Ek Tercihler Kılavuzu Açıklandı!

Benim istediğim yazılım mühendisliği ağa. Bunun üstüne bir de Bilgisayar Mühendisliği okuyacağım. :ent Lisede Elektrik-Elektronik derslerinin kahrını çektim 3 yıl. Kafamda transistörler ve kondansatörler s.... :D Daha da dayanamam yani. Sevmiyorum bu bölümü.
aynen kanki bende pc istiyorum hem bu kadar yıl pcyle ilgilendik gitmemezlik olmaz bende lisede elektronik gördüm ah o saçma deneyler var ya :( ulan devreyi yapıyorsun led bozuk çıkıyor hoca basıyor 0 ı deli oluyorum :D

aynen kanki bende pc istiyorum hem bu kadar yıl pcyle ilgilendik gitmemezlik olmaz bende lisede elektronik gördüm ah o saçma deneyler var ya :( ulan devreyi yapıyorsun led bozuk çıkıyor hoca basıyor 0 ı deli oluyorum :D

Sadece bilgisayar okuyacaksan kendini sürekli geliştir. Yoksa öyle o bölümü okumakla anında iş bulmak olmuyor. Bilgisayar Mühendisliği sönüyor artık. Onun yan dalları daha ağırlıklı olmaya başladılar.. Bundan dolayı ben önce Yazılım Mühendisliği ardından Bilgisayar Mühendisliği okuyacağım. İmkanım olursa iki dersi de aynı anda alırım.Bilgisayar Mühendisliği içinde donanım ağırlıklı olarak çıkıyor ortaya zaten. :ent İkiside temelde aynı derslere sahipler. Birisi yazılım ağırlıklı iken diğeri donanım ve temel bilgisayar bilgisi ağırlıklı. Bu yüzden sıkıntı çekmem herhalde aynı anda alırken :D

Sadece bilgisayar okuyacaksan kendini sürekli geliştir. Yoksa öyle o bölümü okumakla anında iş bulmak olmuyor. Bilgisayar Mühendisliği sönüyor artık. Onun yan dalları daha ağırlıklı olmaya başladılar.. Bundan dolayı ben önce Yazılım Mühendisliği ardından Bilgisayar Mühendisliği okuyacağım. İmkanım olursa iki dersi de aynı anda alırım.Bilgisayar Mühendisliği içinde donanım ağırlıklı olarak çıkıyor ortaya zaten. :ent İkiside temelde aynı derslere sahipler. Birisi yazılım ağırlıklı iken diğeri donanım ve temel bilgisayar bilgisi ağırlıklı. Bu yüzden sıkıntı çekmem herhalde aynı anda alırken :D
yazılım öğrenirim bi metin2 heyk yaparım cafedeki çocuklara satarım oh mis gibi para :D

Geri