• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oto Select & Grab Distance FINAL [Çalışıyor]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AKuT13

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2009
Puanı
61
12077223cd3.gif
Oto Select & Grab Distance FINAL

r0t6h3.jpg

Not : Program hala çalışmaktadır. Konunun altında aşamaları inceleyiniz !!

dpkb3b.gif
AutoSelect ve Grab Uzaklığı Kullanimi :

Not :
Bu program sadece uzaklik mesafesini artirmaniza yardimci olur.
Aşağıdaki linkten media.pk2 auto select skill patch yapabilirsiniz.

Hatırlatma : Yeni güncellemeden sonra program çalışmıyorsa " Get new addresses " butonuna basınız.

• Programı ilk indirdiğinizde Yeni adresleri almanız gerekmektedir.Bunun için" Get new addresses " butonunu kullanınız.

• Oyuna giriş yapın.
  • Programı acin.
  • Listeden Silkroad PID 'i seçin.
  • Oto.Select uzaklığını ve grab uzaklığını ayarlayın.
  • Değiştimek istediğiniz uzaklığın Change butonuna basın.

dpkb3b.gif
Özellikler :
  • Unpacked yapılmış bütün Silkroad'larda çalışabilme !
  • Her versiyonda çalışabilme !
  • Sınırsız sayıda karakterin uzaklık ayarlarını değiştirebilme
  • Oto.Select uzaklığını değiştirebilme
  • Grab uzaklığını değiştirebilme

Boyut : 277 kb
Download : http://uploading.com/AutoSelect &GrabDistance.rar/
VirusTotal : http://www.virustotal.com/tr/analisis/f3c..b-1249572776 2/40

1 - ) Kullandığınız orjinal client'ın unpacked olması gerekmektedir.Bunun amacı programın yeni güncellemeler ile birlikte adressleri bulması içindir.Unpack olmayan clientta çalışmaz. <<< Client Unpack Yapma >>>

2 - ) HackShiled güvenlik sistemini devre dışı bırakmanız gerekmektedir.Bu sistem sro_client.exe ile ilgili bütün yetkileri kapatır.Onun için devre dışı bırakmanız gerekmektedir. <<< Hackshiled Disable Konusu >>>

3 - ) Auto Select tuşunu eklemek. Bu skill ile otomatik olarak mob seçersiniz.Bu programın yaptığı şey ise uzaktaki mobları seçmenizi sağlamaktır. <<< AutoSelect Skilli eklemek >>>

saol çok güzel bir çalısma eline, gözüne sağlık...!

wizard charlar için 2 sinede ne önerirsin ?

Hocam Bu Uplack Olmuş Clinet Ben Yapıyrum Anlattıgınız Gibi Herşeyde Çalışıyor Fakat Unplack Yapmama Ragmen Tesbit Ediliyor Ve Atılıyorum Sizdede Bu Bölemi ?

Birde birşey sorucam Bunu kullandığımız tespit edilirse Ban yermiyiz?

şuan sağlıklı kullanabilen var mı? bende olmadı yine "line 1 error " hatasi veriyor

olmadi ayni hata oluyor, hadi diyelim o sirayi es gectim pid degeri normalde çikiyor oyuna girince ama bu seferde auto selectt kullandigimda sikroadexe hata verdi kapatilmasi gerek diyro ve kapatiyor ve ben ksro deniyorum belki ondan olmuyordur.

Bir açın istemcinize merhaba bu sadece çalışır.
Görüldüğü üzere, İpekyolu müşteri paketlenmiş olduğunu biliyorum.
Bunu bir ambalaj müşteri için çalışması için, Rumata gibi testosteron yükleyici için mi gerekir.

Teşekkür eder, en iyi bulunmaktadır. : )​

abi şimdi sen devrim yaptın yav :ko ecsro nun bot u çok zor iş bırak bunla bota hayatını yaşa allah razı olsun :ko

Geri