• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oto Select & Grab Distance FINAL [Çalışıyor]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aktuğ kSro'nun SRO_Client'ini nasıl unpack edebilirim biliyor musun hocam? iSro SRO_Client'inin tekniğiyle olmuyor çünkü D:

arkadaşım bu aute select normalde oyunda yok moob ları bildigin gibi elle seçiyoz.Sağ olsun silkroadmax ailesi bize yardımcı olmak iççin media.pk2 nizi editleyerer(auto select ekleyerek) bize sunuyo.o edit manuel olarak kendin veya hazır olarak indirebilirsin.İndirdikten oyundaken A tuşuna basıp auto select şununu görebilirsin.bu aute select tuşunu skill bardan herhangi 1 yere koyuyon.sonra site yayınlanan skill basma,oto select gibi prog. girip bakıyosun.Orda anlatıyolar zaten.Ksacası canavarları seçmeye yarar.şimdiki konudakide cavar seçme uzatlıgını artırıyo.
[HATA]understand?????[/HATA]

Bot gibi yani oto canavar seçiyor birde key helper kurunca mini bot hesabı dimi dostum :) saol allah razı olsun açıklama yaptıgın için

yha kardeşim bişi soraceam bunun vista uyumlusu yokmu? varsa siteye paylasımsn.

programı açtım new adress dedim ve karşıma line-1 diye bir hata çıktı neden böyle bir hata verdi versiyonmu uymuyor....

yha akut sen işi biliosun hll olsun! teşekkür edebilsem edebilsem edcem de edemiom k.bakma

Kardeşim teşekkür ederimde 84 IV WİZARD ım karra bölgesinde kasıcamda Auto Select kaç olsun ? Ve Grab Distance bilgi verirsen memnun olurum.

Yaw Kardeş Ben Sro clientin yerini gösterince line 1 die error verior napcam

bu line-1 hatasından kurtulus yok mu ?? mesafeyi ayarlayacam client i gosteriyorum tıklayınca hata verip kapanıyor nolacak bu halimiz:((

auto select

arkadaşlar ben denedim auto select tuşunu cıkmadı bende ama onun yerine bi hafta bann yedim.
neyse saglık olsun
Auto select tuşunu cıkarabilen varmı aranızda?

arkadaşlar ben denedim auto select tuşunu cıkmadı bende ama onun yerine bi hafta bann yedim.
neyse saglık olsun
Auto select tuşunu cıkarabilen varmı aranızda?

Ben auto select ekledım fakat unpack edemedim:(

15 dk sonra yapabıldım artık auto select uzaktakı mobları secebılıyo Paylasım ıcın saol ...

şu auto select tuşu lazım bana beceremedim
bana yardım edebilecek bi arkadaş yokmu ?

Kardeş Boşuna Uğraşma Onu Beceremediysen Geri Kalanını Hiç Beceremessin Yardımcı Da Olmuyorlar sinir oldum Bu Line 1 HAtası Deli Etti Beni :S:S :@:@

Geri