• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oto Select & Grab Distance FINAL [Çalışıyor]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
silkroad PID ne oluyor ve adres almak ıcın tıklayınca benım pc yı acıor ordan sro clıent ı secıyorum hata verıyor bırde en son yaptım ayar 5000 den degıstı dıo ama uzaktan secmıo
yardım plss :D

AKuT13 kardeşim Auto Select Skill Patch konusunun linkini düzeltirmisin lütfen? Link direk Foruma atıyor..

Ya bişe sorucam ben unpack işlemini yaparken open diorum clienti seçiorum unpack diorum sizin dediğiniz gibi sayfa gelmio nie acaba?

Her patch'te çalışıyor mu bu program bir de oyuna girdikten sonra açsak çalışır mı yoksa girmeden önce mi çalıştırmak lazım?

BiteFight Server 19 -
buna tıklayanlar çok sagolsun sevinirim tıklarsanız lütfen
çok lazım oyunda altın yok altın kazanmam için tıklayın plz yardımcı olmak isteyen tıklasın

Akut Kardeş Ya Herkez Kendi Programlarına Normal Clientle Çalışması İçin Bir Çözüm Buldu
Ama Sen Halen Unplack Edilmiş Client Diyosun Bu Olaya El Atman Lazım Bence Unplack Client Hata Veriyor Oyun Ve Hiç YokteYakalanıyosun

Zamanında Multi Clientte Edx Loaderde Unplack Edilmiş Clientle Çalşıyorlardı Ama şimdi Direkt Orjinal Clientlen Çalşıyorlar Seninde Böle bişe Yapmam Lazım Diye Düşünüyorum

akut kardeş ya herkez kendi programlarına normal clientle çalışması için bir çözüm buldu
ama sen halen unplack edilmiş client diyosun bu olaya el atman lazım bence unplack client hata veriyor oyun ve hiç yokteyakalanıyosun

zamanında multi clientte edx loaderde unplack edilmiş clientle çalşıyorlardı ama şimdi direkt orjinal clientlen çalşıyorlar seninde böle bişe yapmam lazım diye düşünüyorum

katılıyotum millet bulmus calısıyor umpek yapılmıs clnt yakalanıyor dc veriyor bir yolunu bulaalım lütfen

ben de mysro oynuyorum mysro client unpack olmadı sibi bot la oyuna girin canavar ları o seçiyo 70 den sonraki skilleri mini bot la kullanabilirsiniz sibi botun attack skillerini boş bırakın bufflarınızı koyabilirsiniz (70 den düşük olanlar) sibi bot açık olduğu için skill basamıyosunuz sibi botun 2. seçeneği (fight options) seçeneğine girin 1. kutu işaretlidir siz 2. kutuyu işaretleyin (wait for Skill has resumed) ilk önce sibi botu başlatmak için F6 sonra mini botu başlatmak için F10 abasın ...
önce mini botu başlatırsanız sibi botu başlatamassınız

mysro client i unpack etmeye gerek yok

[sıze=5]image oto select & grab distance fınal[/sıze]

image

not : programın çalışabilmesi için sro_client'ın unpacked olması gerekmektedir. client unpack yapma konusuna gitmek için tıklayın.

image autoselect ve grab uzaklığı kullanimi :

not :
bu program sadece uzaklik mesafesini artirmaniza yardimci olur.
aşağıdaki linkten media.pk2 auto select skill patch yapabilirsiniz.

hatırlatma : yeni güncellemeden sonra program çalışmıyorsa " get new addresses " butonuna basınız.

[lıst]
[*]programı ilk indirdiğinizde yeni adresleri almanız gerekmektedir.bunun için" get new addresses " butonunu kullanınız.
[/lıst]

[lıst]
[*]oyuna giriş yapın.
[*] programı acin.
[*]listeden silkroad pıd 'i seçin.
[*]oto.select uzaklığını ve grab uzaklığını ayarlayın.
[*]değiştimek istediğiniz uzaklığın change butonuna basın.
[/lıst]

image özellikler :
[lıst]
[*]unpacked yapılmış bütün silkroad'larda çalışabilme !
[*]her versiyonda çalışabilme !
[*]sınırsız sayıda karakterin uzaklık ayarlarını değiştirebilme
[*] oto.select uzaklığını değiştirebilme
[*]grab uzaklığını değiştirebilme
[/lıst]

boyut : 277 kb
download : http://uploading.com/autoselect &grabdistance.rar/
virustotal : http://www.virustotal.com/tr/analisis/f3c..b-1249572776 [sıze=3]2/40[/sıze]

[sıze=2]autoselect skill patch yapmak için (alperjk) :[/sıze] http://www.silkroadmax.org/forum/ecsroya-auto-select-tusu-eklemek-resimli-anlatim-t1260.html

trojenli dosya ındırmeyın

iyi günler sro ile ilgili bir sorunum var da acaba yardımcı olabilir misiniz?dün indirdim silkroad u ancak oyunu açınca this file is incorrect deyip oyunu yeniden yükleyin diyor.tekrar yükledim ancak hala aynı sorunu veriyor..önceki blgisayarımn işltm sistemi xp idi şimdiknn vista ondan mı kaynaklanyor acaba ya da başka bir şey daha mı indirmem veya düzeltmem gerekli?lütfen yardımcı olun 2 gündür çabalıyorum ama beceremiyorum..
teşekkürler..

Geri