• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oto Select & Grab Distance FINAL [Çalışıyor]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaslar link olmuor bekliorum tıklıorum anasayfası acılıor uploading.com un neden acaba ??

keyhelper kullancaktım ama auto select yakından olunca işe yarıyordu güzel bir program

Arkadaşlar tam olarak neye yarıyor bu atış mesafesini mi uzatıyor anlamadım :S

Herkes ban yermiyiz die soruyolar ama hiç akıl etmiyorlarki JOYMAX'ın politikasını okuyalım arkadaşlar bütün İLLaqaL proqramlarda banned riski wardır.Anlayın artık yhaw :D

Akut bütün media pk2 konuları senin konuda verdiğin silinmiş tıkladığımda anasayfaya geliyorum yeniden yapılabilme ihtimali varmı ? oto mob seçme başka nasıl yapılabilir ?

kardeş auto select skill pacth yapma linki anasayfaya atıyor anlatım linkini verirsen sevirinim

Otomatik uzaklık ayarı çalışmıyor..Yada ben nasıl başlatılcağını anlamadım.. yaratık seçemio.. SEÇİO AMA YAKINDAN :( .. Mesaj atın lütfn

ya ben indirdim pc de admin oturumda çalışmıyor.diğer oturumda çalışıyor neden acaba çözüm var mı

kardeş ben get new adres yaptığımda line 1 error hatası veriyor ve de program kapanıyor ne yapmalıyım ??

Otomatik uzaklık ayarı çalışmıyor..Yada ben nasıl başlatılcağını anlamadım.. yaratık seçemio.. SEÇİO AMA YAKINDAN :( .. Mesaj atın lütfn

line -1 hatası veriyor neden olabilir

orjinal sro legend V de kullanılırmı yoksa yenisimi lzm

Geri