• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oto Select & Grab Distance FINAL [Çalışıyor]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
beyler ben cok güzel bir şekilde yaptım unpack edilmiş clienti silkroad dosyasına attım hersey çözüldü...oto tusabasma + gırgır + oto yaratık seciciyi aynı anda acıyorum bot gibi oluyor, fakat tek eksigim bir pet... toplayıcı kasma hızını cok dusuruyor pet olsa bottan hızlı kasılabilirsiniz ama bunada şükür...:))

saol çok güzel bir çalısma eline, gözüne sağlık...!

wizard charlar için 2 sinede ne önerirsin ?
ya kardeşlerim silkroadmax diyom<<<<< ya siz bilmiyormsunuz loderi 1.222 bekliyorum kardeşim saat 10 dan beli sabah allhım ya yapın :) ya :D biraz siniriyim kk bakmayın pm

hadi iyi günler kardeş bn romede oynuyom 100 lw nuke carım war and 100 lw blade war bide 95 lw vizz war 3 girmem lazım lorder lazım da koyun bizament hadi :D:D:Dd:d..d

Kardes ben bir türlü indiremedim :) rapidshare de varmı bu program yada dosyatc'de ?

Tam bu yazıyı yazarken indirmeye başladı özür dilerim :)

sro_client unpacked media.pk2 editli (otoselekt tuşu mevcuttur) aynen yazanı yapıyorum ancak yine çok yakındaki yaratıkları seçiyor mesafe az bi miktar artsa dahi seçemiyor yardım edermisin lütfen.

akut kardeş sen olmasan biz ne yaparız vallaha bu prog. ların sayesinde oyunun zevki çıkıor

auto&selectgrab distanz

tuşu ekledim ama sadece dibimdeki mobları secebiliyorum uzaklık ayarını yapamadım

ben girdim oyuna kardeş canavarın yanına kadar gelince seçiyordu

beyler benım bı sorunum war oyunu acıyorum (loaderlı,loadersız farketmiyo) ıd pw yazıyorum enter basıyorum ama requestin user confirmatin gelıo trafık wermıyo nedenı nı bılen arkadaslarıma sımdıden tesekkur ederım..

son yeniliklerden habersizsin galiba silkroada auto enter özelligi eklendi sen ıd pw yazdıktan sonra enter tıkladıgında otomatik deniyor trafik filan vermiyor

Geri