• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Overwatch Yeni Map

Bu oyun aylık ücrete tabi mi? Yoksa bir defa satın almamız yetiyor mu?

Paran varsa kaçırmiyacağın bi oyun bence :D sistemine güveniyorsan en düşük grafiklerde bile oynanabilecek bir oyun bence

Düşünüyorumda parasından ziyade sahip olduğum sistem eski kaldırır mı acep :D

- - - Güncellendi - - -

Düşünüyorumda parasından ziyade sahip olduğum sistem eski kaldırır mı acep :D

e6700 işlemci, 4gb ram, r7 240 gibi antika bir sisteme sahipken low-med ayarlarda 40-55 fps arası oynuyordum. Optimizasyonu çok iyi

Şuanda indirim var, almayı düşünen herkese tavsiye ederim. Oyunu oynayan varsa da Grey#21139 eklerseniz eğer, birlikte de oynayabiliriz.

moba fps galiba cs den sıkıldık başka oyunlara deneyelim birazda alışması kolaymıdır acaba daha önce hiç moba tarzı bi oyun oynamadım

moba fps galiba cs den sıkıldık başka oyunlara deneyelim birazda alışması kolaymıdır acaba daha önce hiç moba tarzı bi oyun oynamadım

Fps olduğu için o yönden fazla sıkıntı yaşamazsınız ama her moba oyununda olduğu gibi burada da takımla birlikte hareket etmek çok önemli. Zaten oynadıkça onun farkına varırsınız.

Fps olduğu için o yönden fazla sıkıntı yaşamazsınız ama her moba oyununda olduğu gibi burada da takımla birlikte hareket etmek çok önemli. Zaten oynadıkça onun farkına varırsınız.

peki rank sistemi bu oyunda geçerlimi competitive tarzı modları varmı

quick, competitive, arcade ve her türlü düzenlemeyi yapabildiğin custom game modları var evet. Ama competitive için takımla girmezsen veya diğerleriyle irtibat içinde olmazsan sıkıntılı olabiliyor

Geri