• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oxichampion'u Şikayet Ediyoruz !!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
OxiChampion Twitch
Kanala giriyoruz, aşağıda siyahla belirtili yere tıklayıp "Report" diyoruz. Daha sonra listeden "Harassment" seçeneğini seçip aşağıya açıklamasını yazıyoruz. İngilizcesi olanlar kendileri bir şeyler yazabilirler. Olmayanlar için ben ne yazdığımı gösteriyorum. Yapanların eline sağlık arkadaşlar. Böyle şarlatanlara prim vermiyoruz hiç bir şekilde. İnsanların kanallarına girip küfür etmek ne demek, çekiliş yapıp kazananların ödüllerini vermemek için 40 takla atmak nedir ? Ne kadar açıklama videosu çekse de bu olayların hiç bir açıklaması olamaz ki, çektiğin videoda da bu yaptıklarının hiç birisinin mantıklı açıklaması yok.

Yazdığım yazıyı buraya da ekliyorum;
This streamer is raiding other Turkish streamers. He also has speakings about other streamers which contain hatred and abuse.

Ediyorum kardeşim ayrıca ingsi olan alternatif yazılar eklerse konuya giren farklı farklı kopyalayıp atar hem daha etkili olur bence :)

ben bunu şikayet edeli ay olduğu için tekrar ediliyorsa edeceğim çok report giderse kanalı banlanır

Sırf bi adam oyunda öldü diye adama "Allah senin belanı versin, sen ölme anan baban ölsün gözünün önünde can çekişsin" dedi daha az önce. Böyle bir ******** böyle bir adi insan hala bir şekilde küçücük çocuklar tarafından destekleniyor. Sinirlerimi tepeme çıkardı yine.

Oxi'nin malca hareketlerine hep gülmüşümdür bi arada canlı yayında tişörtünü yırttıydı. :hahaAma arada bende izldiğimde gerçekden istenmeyen şeyler söylüyo onları bende hiç desteklemiyorum birde şu cümlenin türkçesi ney acaba ?

Sırf bi adam oyunda öldü diye adama "Allah senin belanı versin, sen ölme anan baban ölsün gözünün önünde can çekişsin" dedi daha az önce. Böyle bir ******** böyle bir adi insan hala bir şekilde küçücük çocuklar tarafından destekleniyor. Sinirlerimi tepeme çıkardı yine.

Sonra yok bu oyun role play ben rengara söledim rengarın anası babası kim kediler fln dedi güleyimmi aglimmi bilemedim ya ben ?

Oxi'nin malca hareketlerine hep gülmüşümdür bi arada canlı yayında tişörtünü yırttıydı. :hahaAma arada bende izldiğimde gerçekden istenmeyen şeyler söylüyo onları bende hiç desteklemiyorum birde şu cümlenin türkçesi ney acaba ?
Bu yayıncı diğer Türk yayıncıların yayınını basmakta. Ayrıca bu yayıncının diğer yayıncılar hakkında nefret ve istismar içeren konuşmaları da bulunmaktadır.

hahaha emre lan senden korktu söverken sesi kapatıyor şimdi ulan ne güldüm şunun haline bak sorunlu ya: D

adamın lakabı son kamera bükücü :D youtubede videoları var ağlıyor kamera kırıyor hasta lan bu adam :D bide dp de oynamış herhalde bu orasını tam bilmiyorum ben
Yok ya ne DP'si. Profesyonel oyuncu kariyeri yok hiç. Bunu harcarlar oralarda alırlar mı bunu hiç.

o kalkmadı mı ya :D

----------

hahaha polisi arıyo babası ne arıyon lan diyor bu suçla ilgili diyo babası yarın pazar oğlum diyo hahah yazık lan ailesine de yazık. :D
ddos atar onu engelleyemezsin işi bilen atarda harbiden adama ddos attılar :D polisi aradı ya la bırak bu adamı şikayet etmeyin kanalı kapanmasın türkiye izlesin de gelecek nesillere örnek oluyor bu adam sosyal mesaj veriyor her saniyesinde prezervatifin önemini vurguluyor :D

Geri