• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oxichampion'u Şikayet Ediyoruz !!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ddos atar onu engelleyemezsin işi bilen atarda harbiden adama ddos attılar :D polisi aradı ya la bırak bu adamı şikayet etmeyin kanalı kapanmasın türkiye izlesin de gelecek nesillere örnek oluyor bu adam sosyal mesaj veriyor her saniyesinde prezervatifin önemini vurguluyor :D

la ipsine saldırsalar yayında kopar oyun içinden bişey yapıyolardı o kalktı ha 2. yöntem lol apiden ip yi bulurlar ordan yine saldırırlar yine yayının kopması gerek.hmmm :D

la ipsine saldırsalar yayında kopar oyun içinden bişey yapıyolardı o kalktı ha 2. yöntem lol apiden ip yi bulurlar ordan yine saldırırlar yine yayının kopması gerek.hmmm :D
netine değil oyuna saldırıyorlar oyundan farklı birşey var ben şahit oldum adam ip numaramı söylemişti bi kere bana iddalaşmıştık harbiden bildi ip numaramı şuan oxiye harbiden saldırdılar ddos yedi adam emrenin ahı tuttu :D

EDİT: Hatta çok bilinen birşey var bu konuda Froggen bir kere turnuva maçında mı gösteri maçında mı ne ddos atmıştı maça froggen ddos diye şakası var chatte daima geçen oyunu pauseledilerdi lcs maçında herkes dalga geçti froggen ddos attı diye o şaka olabilir ama ddos muhabbeti gerçek lolde

Son düzenleme:
oyun oynamaktan gündemi takip edememiş :D "yarın seçim mi vardı?"

bilişim suçlarındaki adam açıkca dedi ''ddos suçtur kesinlikle cezası vardır ddos atmanın''

netine değil oyuna saldırıyorlar oyundan farklı birşey var ben şahit oldum adam ip numaramı söylemişti bi kere bana iddalaşmıştık harbiden bildi ip numaramı şuan oxiye harbiden saldırdılar ddos yedi adam emrenin ahı tuttu :D

EDİT: Hatta çok bilinen birşey var bu konuda Froggen bir kere turnuva maçında mı gösteri maçında mı ne ddos atmıştı maça froggen ddos diye şakası var chatte daima geçen oyunu pauseledilerdi lcs maçında herkes dalga geçti froggen ddos attı diye o şaka olabilir ama ddos muhabbeti gerçek lolde

yok kardeşim froggen olayı eski dir yeniler bilmez ozamanlar own3d tv vardı stream sitesi ocelot yayın açtıktan sonra froggen yayın açmıştı sonra ocelot izleyiciler düşmüştü ordan kaldı yani froggen in ddos ile alakası yok

----------

ha bide ddos anında yayın kesilmedi , sebebi ddos saldırısı download hızını düşürür, stream ise upload ile yapılır yani ping in yükselme sebebi budur.

----------

aylar öncesinde de ddos yemişti oxi sinirlenip annesine küfür etmişti, saygısız,seviyesiz adamın teki psikolojik sorunları var sinir hastası

yok kardeşim froggen olayı eski dir yeniler bilmez ozamanlar own3d tv vardı stream sitesi ocelot yayın açtıktan sonra froggen yayın açmıştı sonra ocelot izleyiciler düşmüştü ordan kaldı yani froggen in ddos ile alakası yok

----------

ha bide ddos anında yayın kesilmedi , sebebi ddos saldırısı download hızını düşürür, stream ise upload ile yapılır yani ping in yükselme sebebi budur.

----------

aylar öncesinde de ddos yemişti oxi sinirlenip annesine küfür etmişti, saygısız,seviyesiz adamın teki psikolojik sorunları var sinir hastası
canlı yayında aradı polise şikayet etti. Ben cnn e bağlı online oyun canlı yayın multiplayer oyuncuyum yayınıma engel oluyorlar markamı kötülüyorlar ddos ile saldırı yiyorum yayınıöı sabote ediyorlar vs vs bir ton salladı polise telefonda polisle konuştuğuna eminiz çünkü microfona getirdi telefonu hep bildiğin bilişim suçlarına şikayet etti + savcılığa yönlendirildi işi büyüttü bu sefer o zaman :D

Hocam DH'de görmüştüm konunuzu ordan şikayet ettik.

Dün gece DH'den bir arkadaş seçim ekranında Oxi'nin oyununda olduğunu ve trolleyeceğini söyledi. Rengar aldı ilk başta DH'ye selamlar yazdı Oxi direk muteledi zaten. Bir trollemiş Allahım :D :D Uzun zamandır bu kadar gülmemiştim :D Diğer oyun da DDOS yedi (ya da öyle iddia ediyor) bilişim suçlarını aradı (?) yok çete yok öyle yok böyle. :D :D

yayın kaydını izledim, cnn in multiplayer programı yayıncısıyım falan diyor ama multiplayer den atıldı diye biliyorum ben hiç multiplayer kanalında yayın yaptığını görmedim, eskiden de ddos yemişti bilişim suçlarını aradı, dedi olum ddos u kesmessen şikayet ediyorum dava açıcam dedi ddos devam etti ,yarın babamla adliyeye gidicem falan dedi, yine aynı şeyleri söylüyor ddos atanları ıp leri yok elinde bir kaç isim söylüyor bakalım ne olucak, ailesi ne de üzülüyorum çok agresif biri

Tek uyuz olan sen değilsin Emre.Bu çocuğa hal ve hareketlerinden tiskiniyorum.Kendini çok iyi oyuncu olarak görüyor ve kendisi aslında bir hiç.Yayın yaparken millet bağışta bulunsun diye kıçını bile açacak konumda bir karaktersizin birisi.

O ddos yiyorum muhabbetine bir ara bende denk geldim.Kendini çok yükseklerde görüyor,ddos yediğini sanıyor.Çok egoist ve gıcık bi tipleme.
Neyse bu anlatılanları bilmiyorum ama Emre'ye güvenim sonsuz,bastım şikayeti.

sinirlenmesi falan çok tuhaf ağzını titretiyo bişeyler yapıyo hani bazı tipler vardır ben bunu sokakta görsem döverim dersin ama dahasında sana sümük gibi yapışacağını bilirsin buda onlardan. :D

Ya sizene milletin tipinden hareketlerinden. Beğenmiyorsanız izlemezsiniz. Adam sonuçta bu işten para kazanıyor kimsenin ekmeğini kesmeyin
Ha şu yaptıgı hareketler doğru mu elbet değil. Hareketleri yapmacık mı bence değil. Çünkü aynılarını oyundayken kimseye yayın yapmıyorken bende yaşıyorum sadece eşyalarıma zarar vermiyorum :D

Ya sizene milletin tipinden hareketlerinden. Beğenmiyorsanız izlemezsiniz. Adam sonuçta bu işten para kazanıyor kimsenin ekmeğini kesmeyin
Ha şu yaptıgı hareketler doğru mu elbet değil. Hareketleri yapmacık mı bence değil. Çünkü aynılarını oyundayken kimseye yayın yapmıyorken bende yaşıyorum sadece eşyalarıma zarar vermiyorum :D
Türkiye'yi tanıtıyım niye önümü kesiyosunuz diyo eğer türkiyeyi bunun gibi bi oyun için ''baban ellerinde can çekişerek ölsün'' diyen bi ruh hastası temsil edicekse hiç temsil etmesin ddos'ta iyi olmuş alma mazlumun ahını işte.

Sonuçta bu sitenin bir report sistemi var, report sebeplerinin arasında kabadayılık, diğer kanallara nefret ve hakaret söylemi, ya da herhangi bir üçüncü kişiye nefret söylemi biz de bunlara şahit olan insanlar olarak, rapor ediyoruz ki bundan daha doğal bir şey yok. Ayrıca buradaki her bir birey bu insanın yaptıklarını eleştirme hakkına sahip.

Geri