• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyun Arkadaşı Aranıyor..

Bi dakika bi sileyim torrenti sonra söylersin dur bi

- - - Güncellendi - - -

Aranılan ve Aranılmayan Özelikler :
-Saatlerin uyuşması
-Torrentin silik olmaması
-Torrenti sil deyince bekle demeden silmesi
-Her gün sabaha karşı saat 5'te Age of Empires atabilme potansiyeli

- - - Güncellendi - - -

-Saatlerin uyuşması

kalesi işçilerle yıkılırken küfür etmemesi bunuda ekle emre :)

- - - Güncellendi - - -

-Saatlerin uyuşması

Evet bunlarda önemli :D

Age of ta en son Kahraman abiye donanmamla giriyodum lagtan kurtulmuştu. :D

Kusatma_Zonaro.jpg

Son düzenleme:
Sakası bir yana H1Z1 ve BF3 oynamayı çok severim .H1Z1 de silah ve skinlere ciddi rakamlar harcamayı bile düşünüyorum o derece. Arada sıradada Ets 2 takılırım indirmde Ats almaı düşünüyorum ortam bulabilirsem. Benim aradığım bu oyunları oynuyorsanız skype ekleyin oynadığınız anlarda abi ne yapıyorsun gelebilirmisin demeniz yeterlidir. He şunda şöyleyim öfke kontrol problemi olan biriyim bu tarz oyunlarıda stres atmak için oynarım oynarımda oyunun kendisi öfke patlamasına sebep olabiliyor işte o anda kontrolden çıkabiliyor.Klavye ,mause,monitör kırabiliyorum hatta torent'i bile silebiliyorum :) Şu şartlarda gruba kabul edecekler eklerse sevinirim çünki tek takılmaktan cidden sıkıldım.

H1Z1 de 1. olmak istersem olurum. Pisko takılacaksam dibine kadar milleti taciz ederim.
6Pvr2P.jpg
rMN6Q7.jpg

Geri