• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyun Önerisi

Ultima online 'a başlıycam senide beklerim. :D

start_b3.jpg
grafikleri çok kötü bunun.dc universe online na başlamayı düşünüyorum ama oynayacak adam lazım bana.Önerdiginiz çogu oyunun grafişkleri kötü.İkv benlik bi oyun degil.dedigim gibi dc universe online oyununa başlamayı düşünüyorum gelecek varsa tabi gelen olmazsa cs ye devam :D

grafikleri çok kötü bunun.dc universe online na başlamayı düşünüyorum ama oynayacak adam lazım bana.Önerdiginiz çogu oyunun grafişkleri kötü.İkv benlik bi oyun degil.dedigim gibi dc universe online oyununa başlamayı düşünüyorum gelecek varsa tabi gelen olmazsa cs ye devam :D

Spiderman gibi oyuna benziyor ilginç.

beyler siz beni anlamadınız ben tek başıma oyun oynamakdan sıkıldım sizinde oynadıgınız bi oyuna dahil olmak istiyorum (yüzsüzlükle alakası yok :D ).Bi oyunu tek oyna oyna nereye kadar sizinde oynadıgınız grafikleri güzl olan bi oyun arıyorum

BF3 multi ? Cryis 3 multi (çıkınca) sağlamdır bunlarında grafiği kötü dersen yapıcak bişi yok :D(Clan tarzı şeyler olması lazım )

Geri