• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Oyundaki en sevdiğini ultiler ve pasifler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lordios
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
En sevdiğim pasif renektonun pasifi ;D falan diyomuşum bi işe yaramıyor :D Pasif olarak katarina diyorum ben ya çok iyi pasif bence.

En sevdiğim ulti ise tabiki luxun ultisi biraz cdr kastığın zaman late gamede 20-15saniyeye kadar düşüyor cdsi verdiği damage gayetde iyi

Edit:Renektonun pasifi bir işe yaramıyor derken Furysinden bahsetmiyorum ;D

En sevdiğim pasif: Karthus un pasifi her birim öldürdüğünde mp geliyor
En sevdiğim ulti : Karthusun ultisi yine adamlar 250 yüksek levellerde 450 hp ile asla kaçamıyorlar ve en sevdiğin ultilerden biride malzharın adamı kitliyor o şekilde vuruyor

En sevdiğim ulti : Karthusun ultisi yine adamlar 250 yüksek levellerde 450 hp ile asla kaçamıyorlar ve en sevdiğin ultilerden biride malzharın adamı kitliyor o şekilde vuruyor

İşte o skill lol'de ki "Tek atma tuşu" derdik arkadaşlar arasında :D Late game şanslı bir kişi seç ve puff ^^ Malzahardan bahsediyorum :D

karthus ultisinden kaça bilen şampiyonlar:nocturne kalkanı ile spelleri engelliyor:aynı şekilde sivir,shaco ult si ile ,fizz e ile , fiora ult ile,zed ult ile,aklıma gelenler bunlar :D bide zhonya basarak kaçılabilir

karthus ultisinden kaça bilen şampiyonlar:nocturne kalkanı ile spelleri engelliyor:aynı şekilde sivir,shaco ult si ile ,fizz e ile , fiora ult ile,zed ult ile,aklıma gelenler bunlar :D bide zhonya basarak kaçılabilir
kayle var try var bunlarda ölmez :D

----------

bundan sonra oyun oynarsam ya fps yada silkroad benzer party felan bufu az oyunlar oynarım bune la böyle :/ riot tr banlamıyorki adamları :(

az önce jungle jarvan girdim top lanedeki garen 2 kez ölüp jarven sen buraya gel ben afk olıyım dedi

2side mantıksız Top oynuyorsan ve karşındaki ad üzerinden vuruyorsa ben ilk sunfire çıkıyorum ondan sonra ad olarak black cle duruma göre değişiyor diğer itemler saldırı hızı kasılmaz jarvana tank veya offtank olmalısın..

Mid giden jarvan ayrı ona Tb Black cle ad yüklenebilirsin

full ad gidende var ben jungle itemini kastıktan sonra off tank giderim ama dmg olarak çok iyi bir şampiyon ad de kasılabilir ben genelde jungle oynarım e-q combosu + ult iyi oluyor

pasif olarak Voli anlaşalım ulti olarak : Ashe,Ezreal iyidir Caitlyn ulti ks için idealim :D

daha oyuna yeni başladım pek bilmiyorum ama daha birtek Garen aldım en sevdiğim dönerek yürüme skili :)

Beyler bişey diyicem ama üzülmeyin Karthusun pasifini siz yanlış biliyosunuz :D Karthusun pasifi öldükten bi kaç saniye sonra skill atabiliyor olması sizin bahsettiğiniz kill başına mana kazanma pasifi swainin pasifi ancak Karthusun E'side bu pasife sahip (Eğer karthusub E'si aktif değilse).Peki swainin komple pasifi Karthusun E skillinde ne arıyor hiç bi fikrim yok :D

Geri