• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Paul Walker Ölmedi Mi ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kamufle_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İşte kanıt beyler :)

1463734_647438075299118_473843517_n.jpg

Son düzenleme:
[video=youtube;eBQCiiQfrcQ]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eBQCiiQfrcQ[/video]

Kesinlikle izlemelisiniz.

Şu anda 3508 üyemiz bu konuya göz atıyor. (24 kayıtlı üye ve 3484 misafir.)

Yalan haber beyler film sahnesi için yapılmış bişey bu hatta film için yapılmış bişey çünkü bu serinin son film olucak ve filmin patlamasını sağlıycak bir bomba lazımdı onuda buldular.Hızlı ve Öfkeliyi bilmeyenler varsa onlarda öğrendi artık face 2 gündür Paul Walker'la çalkalanıyor.Kaza ile ilgili çok acıklama var ve mantıklı açıklamalar ayrıca yalan haberler.

Resim :

8738_10151997267783592_1114295383_n.jpg

Video :

Dikkat edin videoda arkada ışık var sizce gerçek bir kaza olsa sabahliyin olay yerinde öyle bişey olurmu hadi onuda geçtim hiç mi ailesi arkadaşları veya diğer film setindekiler hiç birisimi gelmez ? Hatırlarsanız ki Daha Hızlı ve Daha Öfkeli'de Brain'ın en yakın çocukluk arkadaşı Tyrese sizce niye video da birtek o var ?

----------

yok yani demekki adam vefat etmiş uzatmanın alemi yok :)

Memleket meselesi oldu Tarık :D

Paul ölmedi yanımda şuanda yollarda yanlıyoruz hala onla :D

Bi karar verin öldü mü ölmedi mi fena şeyler yapıcam yoksa. :D

Adam ölmediyse neden bir açıklama yapmıyor, millet onun için yas tutuyor. Bunu kullanarak bir sürpriz amaçları varsa çok saçma olur. Michael Jackson öldüğünde de bu tarz yazılar, videolar çıkmıştı. Çoğu kişi ölmediğine inanıyordu ama değişen birşey olmadı. Bence bunun şakası olmaz.

R.I.P Paul Walker.

Yalan haber beyler film sahnesi için yapılmış bişey bu hatta film için yapılmış bişey çünkü bu serinin son film olucak ve filmin patlamasını sağlıycak bir bomba lazımdı onuda buldular.Hızlı ve Öfkeliyi bilmeyenler varsa onlarda öğrendi artık face 2 gündür Paul Walker'la çalkalanıyor.Kaza ile ilgili çok acıklama var ve mantıklı açıklamalar ayrıca yalan haberler.

Resim :

8738_10151997267783592_1114295383_n.jpg

Video :

Dikkat edin videoda arkada ışık var sizce gerçek bir kaza olsa sabahliyin olay yerinde öyle bişey olurmu hadi onuda geçtim hiç mi ailesi arkadaşları veya diğer film setindekiler hiç birisimi gelmez ? Hatırlarsanız ki Daha Hızlı ve Daha Öfkeli'de Brain'ın en yakın çocukluk arkadaşı Tyrese sizce niye video da birtek o var ?

----------

Memleket meselesi oldu Tarık :D

Paul ölmedi yanımda şuanda yollarda yanlıyoruz hala onla :D

Ölmediyse spoilerin kralını yedik beyler.

Vin Diesel twitter ve instagram hesaplarını kapamış.hmmmYanlız bu haberde siyahi biri adamı arabadan çıkardık falan diyordu fox kanallı ss de ceset yanmış halde burda bi çelişki var henüz yanmamışken ehliyet kemerini açıp çıkarıyorlar sonuçta.

Son düzenleme:
Paul Walker’in ölümü ile ilgili 3 büyük yalan

Hızlı ve Öfkeli filminin yıldızı aktör Paul Walker’in Cumartesi günü California’da geçirdiği bir tafik kazasında hayatını kaybetmesinin ardından kötü haber internette de hızla yayıldı
Son güncelleme: 2 Aralık 2013 17:43 Mynet haber bugün 6.909.780 defa, bu haber 210.593 defa okundu.

Haber aktörün sevenleri tarafından büyük bir üzüntü ile karşılanırken bir yandan da internet üzerinden sahte haberler üretilmeye başlandı. Kötü haber kadar, sahte haberler de sosyal medya da hızla yayıldı.
İşte Paul Walker hakkında yapılan sahte haberler:

1. Paul Walker’in cesedinin fotoğrafı:Twitter ve Facebook’ta dolaşan bu görsel’in Paul Walker’in cesedi olduğuna pek çok kişi inandı. Fotoğraf aslında 2011 yılında Afrika’da misyonerlik yapan bir adamın geçirdiği bir kazanın fotoğrafı idi. Attention Internet: Paul Walker 'Death Photo' Is a Hoax
PAUL

2. Paul Walker ölmedi haberi: Bu görselin ardından yine aynı misyonerin bu defa tedavi edilmiş hali gösterilerek bunun Paul Walker olduğu, ölümü haberlerine karşın, aslında Walker’in hayatta olduğu iddia edildi. Bu haber de yalandı çünkü görsel bu habere aitti. AfricaStories ? Grace in Crisis ? God Works through Bloody Crisis

3. Paul Walker ölmeden 1 gün önce Paul Walker’in öldüğüne dair sahte haber yapıldı haberi: Paul Walker ölmeden 1 gün önce yapılan sahte haber ile ilgili haberlerin de sahte olduğu ortaya çıktı. Söz konusu Paul Walker öldü haberinin tüm Hollywood ünlüler için otomotik olarak üretilen bir ölüm haberi olduğu anlaşıldı.

Moderatörün son düzenlenenleri:
şakamısınız ya ben kesin diyorum öldü bu belli okadar basitmi bukadar basın bildirin ayağa kalksın 1milyon insan öldü diye sayfalara yorumlar atmış bir haber kanalında okudum siz bunu reklam malzemesi yaparsanız sonuçları daha kötü olur ayrıca nezamandır ölüm bi reklam için kullanılıp bir filmi daha fazla izletmek olduki saddam hüseyin öldü 1 ay acaba yalanmı yazdılar kaddafi öldü yalan video dediler hala yaşıyor diyenler var internette bin ladin öldü denilcen ben hatırlıyorum 1hafta yalandır amerika yapmıştır mesajları vardı 2pacde hekeza öyle yani kabullenin öldü her ölen insanın fotosumu paylaşılır bakın nete yazın hala saddam yaşıyor birton haber çıkıyor sallama haberler.

şakamısınız ya ben kesin diyorum öldü bu belli okadar basitmi bukadar basın bildirin ayağa kalksın 1milyon insan öldü diye sayfalara yorumlar atmış bir haber kanalında okudum siz bunu reklam malzemesi yaparsanız sonuçları daha kötü olur ayrıca nezamandır ölüm bi reklam için kullanılıp bir filmi daha fazla izletmek olduki saddam hüseyin öldü 1 ay acaba yalanmı yazdılar kaddafi öldü yalan video dediler hala yaşıyor diyenler var internette bin ladin öldü denilcen ben hatırlıyorum 1hafta yalandır amerika yapmıştır mesajları vardı 2pacde hekeza öyle yani kabullenin öldü her ölen insanın fotosumu paylaşılır bakın nete yazın hala saddam yaşıyor birton haber çıkıyor sallama haberler.

https://twitter.com/RealPaulWalker/status/407638277089681409 ?

Twitte anlatılan çiçek veya diğer hediyelerin aileye verilmesi yerine hayır kurumlarına bağışlanmasını istediklerini söylüyorlar.

Geri