• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pay alan guildler, İfşa V2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Asgardia
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ulan yıllarca oynadık, kendi emeğimizden çok yanımızdaki adamın emeğini gözettik. Yeri geldi paylaştık, yeri geldi kendimize kalmadı. Vallahi çok kafasızlık yapmışız. Düzgün dürüst olmak yerine şundan 10 sene önceki guildimizi genişletme çabalarına girsek şuan buzlu badem yerken oturduğum yerden 15 bin altına post atmayıp, 40 bin tl altına server başlamaz olurmuşuz. :D

Dip not: İyiki çoğunlukla Black Pearl serverlarında ağırlık göstermişiz, yoksa kendimi bayağı bi enayi hissederdim. :D

Ulan yıllarca oynadık, kendi emeğimizden çok yanımızdaki adamın emeğini gözettik. Yeri geldi paylaştık, yeri geldi kendimize kalmadı. Vallahi çok kafasızlık yapmışız. Düzgün dürüst olmak yerine şundan 10 sene önceki guildimizi genişletme çabalarına girsek şuan buzlu badem yerken oturduğum yerden 15 bin altına post atmayıp, 40 bin tl altına server başlamaz olurmuşuz. :D

Dip not: İyiki çoğunlukla Black Pearl serverlarında ağırlık göstermişiz, yoksa kendimi bayağı bi enayi hissederdim. :D

Ahh ahh bi biz yapamadık şöyle dalavereler değerimiz bilinmedi bir türlü :)

Lan neler oluyormuş 2 gün önce server indirdim sildim. Kalsın oynanmaz ama iyi paralar dönüyormuş :D

Server sahipleride iyi kazanıyormuş ha :ban

Valla rakamlar bana biraz abartı geldi biz hiç bir zaman öyle 20k-40k parayı birilerine bir çırpıda verecek bir kazanca sahip olmadık. Hani onu öyle verebilmen için 300-400k işlem yapmalısın ki gözüne gelmesin. Çok şükür kazandık ama asla bu kadar olmadı.

sütten çıkmış akkaşık olan armağan nerede o dahil değilmi buraya ? Demekki o işini titizlik ile yapıyor.

Çok şaşırdım o yüzden Maxiguard'dan şaşmayın. Sunucu açacaklara için sunulmuş velinimet.

Valla rakamlar bana biraz abartı geldi biz hiç bir zaman öyle 20k-40k parayı birilerine bir çırpıda verecek bir kazanca sahip olmadık. Hani onu öyle verebilmen için 300-400k işlem yapmalısın ki gözüne gelmesin. Çok şükür kazandık ama asla bu kadar olmadı.

Ümüt aç bir 110 cap sw neşemiz yerine gelsin söz pay verirsen gelirim :pot:

Abi zaten bu dediğin rakamlar konuşuluyor . 400 k filan yani . Tabi tam içeriğini bilmemiz imkansız ama rakamlar hakikaten dediğin seviyelerde .

Ümüt aç bir 110 cap sw neşemiz yerine gelsin söz pay verirsen gelirim :pot:

Aylarca uğraş, tasarla, bir ton sunucu koruma masrafı bayıl, sinir stres ol herkese cevap vereceğim herkesi memnun edeceğim diye uğraş sonuç 1 hafta sonra herkes serveri bırakıp başka yere gidecek. Hiç gözüm kesmiyor artık.

Abi zaten bu dediğin rakamlar konuşuluyor . 400 k filan yani . Tabi tam içeriğini bilmemiz imkansız ama rakamlar hakikaten dediğin seviyelerde .

Yerli serverların nerdeyse %90 nının epin satışları bizde öyle 400k yı bulan hiç server görmedim şimdiye kadar. Ortalama en çok tutan serverlar 100-200k arasını buluyor maksimum o da, tabi bu sadece Türklere yapılan satış, yabancılardan ne kadar gelir elde ettiklerini bilmiyorum (bunu becerebilen bir kaç tane server var çok yok). Öyle çok tutmayan serverlar da 5k ile 50k arası değişiyor.

Aylarca uğraş, tasarla, bir ton sunucu koruma masrafı bayıl, sinir stres ol herkese cevap vereceğim herkesi memnun edeceğim diye uğraş sonuç 1 hafta sonra herkes serveri bırakıp başka yere gidecek. Hiç gözüm kesmiyor artık.

Yerli serverların nerdeyse %90 nının epin satışları bizde öyle 400k yı bulan hiç server görmedim şimdiye kadar. Ortalama en çok tutan serverlar 100-200k arasını buluyor maksimum o da, tabi bu sadece Türklere yapılan satış, yabancılardan ne kadar gelir elde ettiklerini bilmiyorum (bunu becerebilen bir kaç tane server var çok yok). Öyle çok tutmayan serverlar da 5k ile 50k arası değişiyor.

Abi uzun zamandır Silkroad'dan uzak olduğum için server isimlerini filan bilmiyorum fakat Silkroad sayfalarında ve gruplarında geçen konuşmalara bakılırsa yabancı oyunculardan elde edilen gelirlerde dahilmiş .

Kim kimi koparıyor muhabbeti oldu tamamen. :pro

03ca065f-cc3a-4e38-9760-57c619e86047-m.jpg

Geri