• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Paybyme Kart'ım (:

ininal'a sordum online kart başvurusu yaptım gelmedi falan diye belki benim gibi yapan olmuştur diye cevapları bu oldu ;
Merhaba,
Online kart dağıtımı kısa bir süre sonra başlayacaktır.

ben 30 liraya aldım ininalı bi 5 lira kesiyor içinden kayıt parası tarzından 25 lira yüklü geldi bide her ay 1 lira kesiyor ininal candır daha kullanışlıdır

5TL Kart Ücreti
Her ay 1 Lira Ödüyorsun
Min Yatırma ücreti : 25TL
Yatırma katları : 25-50-100 TL Tarzında.
Her yatırış yaparken 2TL İşlem Ücreti Alınıyor ( heralde 1 kere para yatırdınız oda ilk yatırış oldugu için almadılar )
Ve yatırma alanları : PTT , tanşaş , migros ( ATM den yatırım yok :S )
Ayrıca Card MasterCard 'dır Visa olsa daha iyi olabilirdi :)

Paybyme Bana Göre Daha karlı en azından işlem ücreti cartı curtu yok.

Son düzenleme:
bugün yatırdım 10 lira karta denizbank atm sinden çok rahat o konuda ilk alışveriş internetten falan diyodu sonra fiziksel pos tan yapabilirsiniz falan en yakın zaman deniyeceğim fiziksel pos uda (: :pro

----------

rm5k3.jpg

steamden kolay bi şekilde alışveriş yaptım , origin indirimlerinide alabildim, visa olan heryerde kullanabiliyorum paybyme bence en iyisi 70 tl yükledim herhangi bir kesinti yok tabi steamden yada originden oyun alanlar için iyi, oyunla alakası olmayanlar pek bişey yapamaz gibi.

Geri