• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Paypal ile SroKing kinggold alımı.

MetalWave

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
0
Öncelikle bu bot para ödenmeyi hakediyor. Her ne kadar sbot kadar kasmıyor densede EU charlarını öldürtmeyecek kadar güzel özelliklere sahip olup kullanım kolaylığına sahip. Script derdimiz yok. Yeteri kadarda hızlı kasmakta.

Luncherdan Sroking Mall'ı açıp BUY'a tıklayın.

86373521.png

İşaretlediğim adres, benim kullandığım adres. Ödeme yapmamla birlikte şifremi yolladılar. Site üyelik istemiyor.

46349896.png

Paypalı seçin.

31104329.png

Kaç KingGold istiyorsanız seçiyorsunuz ve paypala yönlendiriliyorsunuz.

70808887.png

Paypaldaki işlemleriniz tamamlandıktan sonra hemen paypal hesabınızın mailine şifreniz geliyor. Gelen card id ve
şifrenizi resimdeki gibi girip kinggoldunuz yüklüyorsunuz. Start Botting dediğinizde yine uyarı gelicek, üstten saniye dolmasını bekleyin ve refresh yapın botunuz çalışmaya başlayacak.

20208850.png

Tamamen bana aittir, alıntı değildir.

Anlatım için ellerine sağlık. Bot iyiydi paralı oldu artık benim için bitti. Sen dert etme moderatör konuyu ana bölüme taşır gerekli konu.

Bence fazla alan olmayacaktır bu botu. Zaten herkes ücretsiz olduğu için kullanıyordu. Bana öyle geliyor ki kullanıcı kıtlığından dolayı yeniden ücretsiz yapabilirler ilerde. Ama akıllı davranıp sadece bot'un yardımcı özelliklerini paketler halinde satsalardı tamamen paralı olmasaydı bence daha popüler olurdu.

Evet Yeni Beleş Bot bulmak lazım Potunu Kendi alacak Kendi giden bot varmı bildiniz

şuan ücretsiz olup autowalk özelliği olan bot yok zaten :D ücretsiz botlarda buna katlanıcaksın artık :D

ibot daha seri olduğuna inanıyorum. ve çoğu kişinnde paypal hesabında para olduğunu sanmıyorum:eat:

Arkadaşlar Sroking paralı degil lütfen yanılmayın... Şu anda kullanıyorum ve en iyi bot diyebilirim durdugunu görmedim işaretlenen herşeyi yapıyor ban riskide çok düşük tavsiye ederim ve TAMAMEN ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. bot u iyice araştırın buldugunuz bilgiler sayesinde botu ücretsiz çalıştırabilirsiniz...

yanılıyorsun bot ücretli fakat 6 saatlik beleş kullanım hakkı tanıyorlar 6 saat sonra bot duruyor

yeni üyelikte 12 saat veriyolar
12 saatte bir üyelik alırız paraya falan gerek kalmaz :D ayda 15 kağıt verceğimize 12 saatte bir hesap açarız :D

yeni üyelikte 12 saat veriyolar
12 saatte bir üyelik alırız paraya falan gerek kalmaz :D ayda 15 kağıt verceğimize 12 saatte bir hesap açarız :D

Dediğin doğru da ilerde serverlar dolarsa pek işe yaramaz 12 saat sonra oyunu kapatıp yeniden girmek gerekecek bi 12 saatte girmeye bekleriz.

Arkadaşlar Sroking paralı degil lütfen yanılmayın... Şu anda kullanıyorum ve en iyi bot diyebilirim durdugunu görmedim işaretlenen herşeyi yapıyor ban riskide çok düşük tavsiye ederim ve TAMAMEN ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. bot u iyice araştırın buldugunuz bilgiler sayesinde botu ücretsiz çalıştırabilirsiniz...

merhaba ...arkadaşım sroking için bedava diyorsunuz yanılıyosunuz ve iyi araştırırsanız bedava olduğunu göreceksiniz diyorsunuz bunu biraz daha açarmısın ben bişi farkedemedim yani bende paralı olduğunu düşünüyorum..:(( biginizi bizimle paylaşırsanız sevinirim ..

bu gamemorecom sitesinden aldığm bot cardları yukledim am bot hala parasız versiyon halinde kasmıyor start bot dediğim zaman you havent bouught bot feature . ve turn on/off bottıng gibi bişeler yazan ufak ekran çıkıyor bot card satın alın diyor

Geri