• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Paypal ile SroKing kinggold alımı.

Ücretsiz Botlarda (İBOT ve SBOT)'ta banned olurmu carımız ??? Acil Cevap Lütfen

Ücretsiz Botlarda (İBOT ve SBOT)'ta banned olurmu carımız ??? Acil Cevap Lütfen

sbot ücretsiz değil, agbot demek istedin galiba. hayır hepsinde oran aynı. ama agbot tanımlanmama konusunda uğralıyor bence agbot ban konusunda daha düşük ihtimalli.

bu gamemorecom sitesinden aldığm bot cardları yukledim am bot hala parasız versiyon halinde kasmıyor start bot dediğim zaman you havent bouught bot feature . ve turn on/off bottıng gibi bişeler yazan ufak ekran çıkıyor bot card satın alın diyor

card yüklendikten sonra yeniden başlatma yada refrest yapman gerekiyor.

Suana kadar gördügüm ücretsiz botlar arasında en güveniliri agbot

Teşekkür ederim. Güzel paylasım ama bildiğimiz üzere sroking okadarda satın alınan bir bot değil :)

ibotu çok övüyorsunuz ben o bottan 4 kere banlandım dediklerinizi hiç anlamıyorum anlamakta istemiyorum ç...

Geri